10:34 ب.ظ - سه‌شنبه 2013/10/22

استَت سِون ، جایگزین رایگان گوگل آنالیتیک برای وب فارسی

استَت سِون (Stat7.com) جایگزین رایگان گوگل آنالایتیک برای وب فارسی میباشد. این سایت اولین سرویس دهنده ی ایرانی در جهت ارائه ی نمودارها و آمارهای تحلیلی از بازدیدکنندگان به صاحبان سایت ها و وبلاگ ها میباشد. استفاده از این تحلیل ها کمک بسزایی در بهینه سازی وب سایت، کشف رفتار کاربران سایت، بهینه سازی تبلیغات، تغییرات استراتژیک در ساختار سایت و …میباشد.

10:03 ب.ظ - سه‌شنبه 2013/10/22

رفع محدودیت‌های ارائه خدمات تأمین‌اجتماعی به فرزندان چهارم به بعد بیمه‌شدگان

سمنا - مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با صدور بخشنامه‌ای به واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر کشور محدودیت‌های مربوط به ارائه خدمات تأمین‌اجتماعی به فرزند یا فرزندان چهارم به بعد بیمه‌شدگان را برطرف کرد.

9:59 ب.ظ - سه‌شنبه 2013/10/22

چشم‌انداز مذاکرات هسته ای ایران

سمنا - مذاکرات ایران و 1+5 به مرور در حال وارد شدن به مراحل بسیار جدی است. پس از ارائه پیشنهاد ایران، به زودی دوری از مذاکرات کارشناسی آغاز می‌شود که اگرچه در سطح سران نیست اما بستر مذاکرات عالی دیپلمات‌های عالی‌رتبه را فراهم می‌آورد و در این مذاکرات است که «خطوط راهنما» تعیین می شود.

9:51 ب.ظ - سه‌شنبه 2013/10/22

اظهارات کم سابقه وزیر اطلاعات عربستان: از نزدیکی آمریکا به ایران ناراحتیم/ در روابط مان با واشنگتن تجدید نظر می کنیم

سمنا - وی گفته است سردی در روابط عربستان با آمریکا از زمانی محسوس شد که ریاض احساس کرد دولت آمریکا می خواهد به ایران نزدیک شود و از موضع عربستان در قبال تحولات داخلی در بحران حمایت نمی کند.

9:49 ب.ظ - سه‌شنبه 2013/10/22

اطلاعیه شرکت مخابرات ایران درباره تعرفه تلفن

سمنا - روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: براساس مصوبه شورای رقابت، در دوره جدید صدور قبضهای تلفن ثابت درصد ناچیزی به تعرفه‌های مخابراتی اضافه و در چند استان از مشترکان دریافت شده است.

9:47 ب.ظ - سه‌شنبه 2013/10/22

جزئیاتی از پرونده اقتصادی و سیاسی وزیر پیشنهادی

سمنا - عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان یکی از متهمان تحت تعقیب مفاسد اقتصادی در موضوع پرونده بیمه ایران است که نسبت به عملکرد سیاسی وی نیز ابهاماتی مطرح است.

9:45 ب.ظ - سه‌شنبه 2013/10/22

استفاده از هندزفری به بیماری های قلبی منجر می‏شود

سمنا - بررسی ها نشان می دهند "هدفون" و "هندزفری" که امروزه جوانان از آن ها استفاده می کند برای سلامت "قلب" و "مغز" بسیار خطرناکند.

9:35 ب.ظ - سه‌شنبه 2013/10/22

عکس های زیبا از عمارت کاپیتان تیم ملی

سمنا - یکی از رسانه‌های انگلیسی عکس‌هایی از خانه جدید کاپیتان پیشین تیم ملی انگلیس را منتشر کرد.سمنا - یکی از رسانه‌های انگلیسی عکس‌هایی از خانه جدید کاپیتان پیشین تیم ملی انگلیس را منتشر کرد.

9:31 ب.ظ - سه‌شنبه 2013/10/22

آغاز کارشکنی روسیه در مذاکرات هسته‌ای ایران

سمنا در شرایطی که بر خلاف دوره های پیشین مذاکرات هسته ای، دور اخیر گفت و گوهای ایران و ۱+۵ در ژنو با استقبال مشترک ایران و غرب روبه رو شده و چشم انداز موفقیت از هر زمان جدی تر جلوه می کند، به نظر می رسد، روسیه روندی متفاوت در پیش گرفته؛ روندی که چندان با ادعای این کشور، مبنی بر تلاش برای توافق بر سر موضوع هسته ای ایران همخوانی ندارد.

9:25 ب.ظ - سه‌شنبه 2013/10/22

قیمت بازاری خودرو در ۳۰ مهرماه

سمنا - پژو ۲۰۶ تیپ دو، ۳۶ میلیون تومان، سمند ال ایکس، ۲۷ میلیون، پراید ۱۳۱، ۱۶ میلیون، همچنین پژو ۴۰۵، ۲۷ میلیون و تیبا ۲۰ میلیون و پانصد هزار تومان امروز ( سه شنبه) در بازار تهران خرید و فروش شد.

Go to TOP