فرماندار سمیرم: حضور سمیرمی ها مثال زدنی است

فرماندار سمیرم گفت: حضور سمیرمی ها در پای صندوق های رای مثال زدنی و باشکوه است.

فرماندار سمیرم گفت: حضور سمیرمی ها در پای صندوق های رای مثال زدنی و باشکوه است.

به گزارش خبرنگار سمنا و به نقل از ایرنا، ˈحامید منیریˈ روز جمعه در هنگام بازدید از یکی از حوزه های رای گیری شهر سمیرم  گفت: از صبح امروز تمام حوزه هایی که از آنها دیدن کرده با حضور خوب مردم همراه بوده است.
وی افزود: همین میزان حضور حماسی مردم این شهرستان در صحنه انتخابات در مقیاسی بزرگتر در سراسر کشور پهناور ایران اسلامی وجود دارد.

فرماندار سمیرم با ا شاره به آرامش و نظم خوب رای دهندگان در حوزه های رای گیری از کسانی که هنوز رای نداده اند خواست هر چه زودتر برای این امر مهم اقدام کنند و رای دادن خود را به ساعات های پایانی موکول نکنند.

فرماندار سمیرم یکی از تفاوت های رای گیری امسال در سمیرم را افزایش دو برابری شعبه ها و صندوق ها برشمرد و افزود: امسال شمار بیشتری صندوق ثابت و سیار در مناطق مختلف روستایی و عشایری برای اخذ رای این عزیزان در نظر گرفته شد.

منیری اظهار امیدواری کرد: حضور حماسی مردم مسلمان و ولایتمدار کشورمان این بار هم همچون گذشته بدخواهان نظام اسلامی را ناکام و ناامید کند.

در شهرستان سمیرم حدود سه هزار نفر فعالیت های اجرایی، نظارتی، امنیتی و خدماتی دو انتخابات شوراهای اسلامی شهری، عشایری و روستایی و ریاست جمهوری یازدهم در ۱۰۶شعبه ثابت و ۴۰ شعبه سیار رای گیری را بر عهده دارند.

Go to TOP