اجرای طرح تابستانه «آسمانی‌ها» در ۳۳ کانون فرهنگی هنری مساجد سمیرم

معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سمیرم گفت: طرح اوقات فراغت «آسمانی‌ها» در ۳۳ کانون فرهنگی هنری مساجد سمیرم در حال برگزاری است.

معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سمیرم گفت: طرح اوقات فراغت «آسمانی‌ها» در ۳۳ کانون فرهنگی هنری مساجد سمیرم در حال برگزاری است.

به گزارش سمنا ، اصغر بهرامیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمیرم از فعالیت‌های تابستانه کانون‌های فرهنگی مساجد سمیرم خبر داد و اظهار داشت: فعالیت‌های تابستانه کانون‌های فرهنگی مساجد با عنوان «آسمانی‌ها» در ۳۳ کانون فرهنگی هنری مساجد سمیرم در حال برگزاری است.

وی افزود: جوانان و نوجوانان با حضور در این کانون‌ها از کلاس‌های دینی، فرهنگی، هنری، آموزشی در ایام اوقات فراغت تابستان بهره‌مند می‌شوند.

معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سمیرم تصریح کرد: انسجام و ساماندهی فعالیت‌ها و برنامه‌های اوقات فراغت، هماهنگ سازی و ایجاد وحدت رویه در برنامه‌ها و فعالیت‌ها و شناسایی ظرفیت‌های کانون‌ها و ارتقای سطح توانمندی آنها و نیز فراهم آوردن زمینه جذب جوانان و نوجوانان به کانون‌ها از جمله اهداف برنامه‌های اوقات فراغت کانون‌های مساجد است.

وی اجرای این طرح را زمینه جذب جوانان و نوجوانان به مساجد دانست و ادامه داد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بستری مناسب برای توسعه فرهنگ دینی در جامعه بوده و همچون سنگری مستحکم در برابر تهاجم فرهنگی دشمن در جنگ نرم است.

Go to TOP