چه اقامتگاه‌هایی برای اجاره در چالوس وجود دارند؟

موقع سفر به چالوس، تعداد زیادی اقامتگاه کوچک و بزرگ منتظر است که از میزبان شما باشد. پینورست حالا می‌خواهد به شما همه‌چیز را در مورد اجاره اقامتگاه در چالوس توضیح…..

موقع سفر به چالوس، تعداد زیادی اقامتگاه کوچک و بزرگ منتظر است که از میزبان شما باشد. پینورست حالا می‌خواهد به شما همه‌چیز را در مورد اجاره اقامتگاه در چالوس توضیح بدهد و در مورد هر نوع اقامتگاه توضیح بدهد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

پیچ اول شروع خوش‌گذراننی‌های چالوس است.

جمله «فقط رسیدن مهم نیست؛ چطور رسیدن هم مهم است» را شنیده‌اید؟ این جمله در مورد چالوس کاملا صادق است.

جاده‌های زیبا و جذاب باعث می‌شود خود مسیر سفر هم بسیار لذت‌بخش باشد و جاده چالوس برای این اتفاق کاملا مناسب است.

از همان پیچ اول جاده چالوس که نسیم خنک به صورتتان می‌خورد، خوش‌گذرانی‌های چالوس شروع می‌شود. جاده چالوس نه تنها بسیار زیباست، بلکه خوشمزه‌فروشی‌های آن باعث می‌شود بتوانید به شکمتان هم خوش بگذرد. آش‌فروشی‌های تونل کندوان را که فراموش نکرده‌اید؟

حالا به این موضوع توجه کنید که بعد از طی کردن این جاده قرار است به شهر شگفت‌انگیز زیبای چالوس برسید. همه‌چیز برای ساختن یک خاطره بی‌نظیر آماده است!

برای سفر گروهی آماده می‌شود؟ ویلا چالوس اجاره کنید

برای سفرهای دسته‌جمعی خانوادگی یا دوستانه با تعداد زیاد، بهترین کار اجاره ویلا در چالوس است.

آب و هوای چالوس مخصوصا در بهار و تابستان مناسب است و اگر ویلای درستی را انتخاب کرده باشید، می‌توانید سفره غذا را در حیاط پهن کنید و موقع نشستن زیر سایه درختان و لذت بردن از هوای مناسب، بازی گروهی کنید و چای نوش جان کنید.

ویلاهای چالوس می‌تواند سخت‌پسندترین آدم روی کره زمین را هم راضی کند؛ انواع و اقسام ویلاها با بودجه‌های مختلف برای انتخاب شدن آماده‌اند.

برای سفرهای تنهایی، سوئیت و آپارتمان اجاره کنید.

برای سفرهای تنهایی و دو سه نفره، اجاره سوئیت در چالوس بهترین گزینه است. چون قیمت سوئیت‌ها به نسبت ویلا خیلی کمتر و به‌صرفه‌تر است.

امکانات سوئیت‌های پینورست کامل و کافی و در حد یک آپارتمان است. تنها فرق این سوئیت‌ها با آپارتمان‌ها در این است که سوئیت اتاق خواب جداگانه ندارد و آشپزخانه و هال و اتاق همگی در یک فضا کنار هم قرار دارند.

موقع اجاره سوئیت هم این حق انتخاب را دارید که نزدیک دریا یا در محدوده جنگلی باشید. اگر می‌خواهید از صبح تا شب در گردش باشید، احتمالا بهتر است که نزدیک به خیابان‌های اصلی سوئیت رزرو کنید که برای رسیدن به مراکز تجاری و رستوران‌ها مشکلی نداشته باشید.

با اجاره کلبه جنگلی چالوس، به رویاهای کودکی برسید!

کلبه درختی یکی از آرزوهای بچگی اکثر ماست. کلبه در دل جنگل باعث می‌شود هر وقت دلتان خواست به آن پناه ببرید. اگر شما هم این آرزو را داشته‌اید، به سراغ اجاره کلبه در چالوس بروید.

ولی حتی اگر تا حالا این رویا را نداشته‌اید حتما یک‌بار اقامت در کلبه جنگلی را امتحان کنید؛ قول می‌دهیم که پشیمان نمی‌شوید. 

حتی اگر این اتفاق رویای کودکی شما نبوده، حتما یک بار به خودتان لطف کنید و کلبه جنگلی را امتحان کنید؛ قول می‌دهیم که پشیمان نمی‌شوید. اگر هم از روزمرگی‌ها و شلوغی‌ها و سروصدای زندگی شهری خسته شده‌اید، راهی روستاهای چالوس شوید و چند روزی را در آرامش محض در کلبه‌ای که وسط جنگل قرار گرفته بگذرانید.

 

با اجاره اقامتگاه بوم گردی چالوس چیزی جدید را تجربه کنید

 

پیشنهاد ما به شمایی که اهل تجربه‌های جدید هستید این است که برای یک بار هم که شده، اقامت در بوم گردی را امتحان کنید. تمام بوم گردی های چالوس خانه‌ّای قدیمی و روستایی هستند؛ مثل همان تصاویری که از خانه‌های روستایی شمالی و ایوان‌ها و گلدان‌های رنگیش در ذهن داریم.

یک سری از بوم‌گردی‌ها اتاق‌های جدا دارند و به چند مهمان مختلف اجاره داده می‌شوند. این اتفاق باعث می‌شود شانس آشنا شدن و معاشرت کردن با آدم‌های جدید را داشته باشید. خیلی از میزبان‌های این بوم‌گردی‌ها، خودشان غذاهای محلی درست می‌کنند و می‌توانید طعم جدید و اصیل خوراکی‌های خوشمزه را تجربه کنید.

بوم‌گردی باعث می‌شود بتوانید تجربه چشیدن طعم زندگی روستایی را داشته باشید و با فرهنگ مردم محلی هم آشنا شوید.

چرا برای اجاره کوتاه مدت اقامتگاه از پینورست‌ استفاده کنیم؟

پلتفرم اینترنتی پینورست به طور حرفه‌ای در زمینه اجاره کوتاه مدت اقامتگاه در سراسر ایران فعالیت می‌کند. نکته مهم در مورد پینورست این است که تمامی واحدها گلچین و بازرسی شده و صحت و دقیق بودن اطلاعات و عکس‌ها تأیید شده‌اند. امکان ثبت نظر در مورد هر اقامتگاه نیز وجود دارد که باعث می‌شود هم بتوانید از نظر نفرات قبلی استفاده کنید و هم به نفرات بعدی کمک کنید که بهترین انتخاب را داشته باشند.

تیم پشتیبانی پینورست هر روز هفته در کنار شماست تا در صورت به وجود آمدن مشکل، سریع مشکل شما را برطرف کند. اینطوری خیال ما از آرامش خاطر و راحتی مهمان‌ها راحت است.

Go to TOP