پلمپ ۱۰ واحد صنفی به علت رعایت نکردن بهداشت در سمیرم

مدیر شبکه بهداشت و درمان سمیرم از پلمپ ۱۰ واحد صنفی متخلف که شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نکردند خبر داد.

به گزارش خبرنگار سمنا، دکتر علی‌اصغر صبوحی با اشاره به اعلام اسامی شهر های پر خطر کرونایی از طرف ستاد ملی کرونا تصریح کرد: با توجه به قرار گیری نام شهرستان سمیرم گروه های نظارتی در سطح شهرستان فعالیت خود را شروع کرده اند.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان سمیرم خاطر نشان کرد: با اجرای این محدودیت‌های در شهرهای پر خطر از جمله سمیرم، بازرسی ها و سرکشی مشترک با حضور بازرسان بهداشت محیط، اداره صمت و اماکن نیروی انتظامی شهرستان از صنوف وگروه‌های شغلی به شکل روزانه در حال انجام است.

صبوحی از بازرسی چگونگی فعالیت گروه های شغلی مجاز در محدودیت های اعلام شده خبر داد و متذکر شد: از روز گذشته برخورد قانونی با گروه‌های شغلی که مجاز به فعالیت نیستند انجام گرفت که ۱۰ واحد صنفی متخلف در همین رابطه اخطار گرفتند و پلمب شدند.

وی استفاده از ماسک در واحدهای مجاز به فعالیت بویژه سوپر مارکت‌ها، فروشگاه های زنجیره‌ای از جمله رفاه، کوثر، کورش و میوه فروشی‌ها الزامی است عنوان کرد و ادامه داد: طبق گزارش‌های این ستاد، در بین شهرستان های اعلام شده دارای محدودیت کرونایی در استان اصفهان سمیرمی‌ها بهترین عملکرد را داشته‌اند که این موضوع نشاندهنده همراهی و همکاری خوب سمیرمی‌ها با مصوبه اخیر ستاد ملی کرونا می‌باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سمیرم آخرین آمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان را ۹۲۰ نفر اعلام و گفت: متاسفانه در سه هفته اخیر شاهد جهش آنی و رشد چندصد نفره ابتلا به این بیماری بودیم.

وی با اشاره به فوت ۴۲ نفر از مبتلایان به کرونا در سمیرم تصریح کرد: آخرین مورد فوتی ما یک مرد از روستاهای بخش وردشت در شمال این شهرستان بود

Go to TOP