تور جزیره کیش

کیش یک جزیره تفریحی در خلیج فارس است. بخشی از استان هرمزگان ایران است. به دلیل وضعیت منطقه تجارت آزاد ، با مراکز خرید ، مراکز خرید ، جاذبه های گردشگری و هتل های تفریحی به عنوان یک بهشت مصرف کننده شناخته می شود.

کیش یک جزیره تفریحی در خلیج فارس است. بخشی از استان هرمزگان ایران است. به دلیل وضعیت منطقه تجارت آزاد ، با مراکز خرید ، مراکز خرید ، جاذبه های گردشگری و هتل های تفریحی به عنوان یک بهشت مصرف کننده شناخته می شود.

تور های کیش و تور لحظه آخری کیش یکی از مهم ترین و پرتردد ترین مسیر های تور و گرشگری کشورمان می باشد که سالانه مسافران زیادی به این جزیره زیبا و تاریخی سفر میکنند.

جزیره کیش ۹۰ کیلومتر مربع مساحت دارد و با مرز خارجی ۴۰ کیلومتر و شکلی تقریباً بیضوی دارد. در خلیج فارس واقع شده است. این جزیره در امتداد ساحل دریایی ایران به طول ۱۳۵۹ کیلومتر در شمال خلیج فارس ، در سه ماهه اول از ورودی هرمز به خلیج واقع شده است.

این جزیره از ساحل غربی تا ساحل شرقی ۱۵٫۴۵ کیلومتر فاصله دارد. حداکثر عرض آن از خط ساحلی جنوبی تا خط ساحلی شمالی ۷٫۵ کیلومتر است. نمای جزیره مسطح است ، فاقد کوه و یا حتی تپه های بلند است. فرودگاه بین المللی کیش در مرکز و در منطقه ای مرتفع ۳۵۴۰ متر از سطح دریا ساخته شده است.

 انتخاب این قسمت از جزیره برای ساختن یک شهر طبیعی ترین و منطقی ترین انتخاب بود. صخره های بلند آن بیش از ده متر از سطح دریا قرار دارند ، سه شنل به عنوان بندرگاه های طبیعی عمل می کنند ، و یک ساحل نسبتاً آرامتر از سایر خطوط ساحلی این جزیره ، در کل به شکل گیری شهر در سواحل شمالی آن کمک می کند. سه حفاری جداگانه باستان شناسی در بقایای شهر باستانی حریره انجام شده است.

 جاذبه ها:

این جاذبا ها کیش را به یکی از مهم ترین شهرهای کشور برای کشور بدل کرده است و باعث گردشگری کیش بسیار پر رونق شده باشد علاوه بر این جزیره کیش دارای هتل های بسیار شیک و لوکس می باشد که کیفیت بالای هتل های کیش باعث شده است این شهر برای محل اقامت مسافران وضعیت خوبی داشته  باشد

 مجموعه پارک دلفین

 در یک باغ بزرگ و زیبا به مساحت ۷۰ هکتار ، جایی که بوگنویلاهای زیبا دور درختان نخل پیچیده شده و گیاهان سبز و گلهای رنگارنگ طبیعت دیگری را به بازدید کنندگان ارائه می دهند ، برای اولین بار در خاورمیانه ، پستانداران دریایی و پنگوئن ها کودکان و بزرگسالان را سرگرم می کنند به طور یکسان

این استادیوم چند منظوره المپیک با ۱۲۰۰ تماشاگر شامل والیبال ، بسکتبال ، هندبال ، فوتبال داخل سالن ، ژیمناستیک ، کشتی ، تائه کوان دو ، جودو ، کاراته و شطرنج است. همه اینها تحت نظارت مربیان حرفه ای و برخی توسط مربیان بین المللی کنترل می شوند.

 غواصی

 غواصی در جزایر کیش آسان است و آرام است زیرا شما می توانید از صخره های مرجانی حاشیه ای ، قله ها و یک کشتی غرق شده استفاده کنید ، ما به طور منظم از همه مکان های غواصی بازدید می کنیم ، نه فقط از آستان های ما. همچنین چند سایت وجود دارد که فقط برای ما شناخته شده است – تضمین شده برای هیچ غواصی حداکثر عمق در بیشتر مناطق غواصی بین ۸ تا ۱۰ متر نیست. مکان های پیشرفته غواصی ما می توانند عمیق تر باشند ، تا ۳۳ متر.

یکی از تفریحات دلپذیر برای گردشگران ، به ویژه نوجوانان ، غواصی در آسمان یا پاراسول در آسمان جزیره کیش است.

سوار چتر نجات Parasol می شوید و به سرعت توسط قایق بلند می شوید. شما صحنه زیبایی از جزیره کیش را مشاهده خواهید کرد ، احساس بی نظیری از آرامش و بالاترین سطح هیجان را در آسمان لاجورد و آبهای زلال و زیبای خلیج فارس تجربه خواهید کرد.

وحشت ، فریاد و هیجان در اولین قلعه وحشت ایران در جزیره همیشه بهار کیش.

قلعه وحشت کیش اولین قلعه وحشت ایران است. یک کلبه دو صد متری در جزیره کیش است. این مکان برای کسانی که دوست دارند هیجان و وحشت را در کل بدن خود تجربه کنند مکانی هیجان انگیز و جذاب است. البته بعضی اوقات ناخواسته باید فرار کنید.

جت اسکی یکی از لذت بخشترین تفریحات کیش است. هیجان سرعت در آبهای زیبای خلیج فارس با سازهای جت اسکی لحظات شیرینی را برای گردشگران فراهم می کند. با بازدید از یکی از کلوپ های غواصی و دریایی کیش می توانید از جت اسکی استفاده کنید و ساعات لذت بخشی را با این ساز تجربه کنید.

بعد از جزیره کیش و یا در کنار جزیره کیش مشهد مقدس یکی از مهم ترین مقصاد گردشگری در کشورمان می باشد که به علت بعد مذهبی و زیارتی مسافران زیادی سالانه جذب این شهر میشوند از این هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد باید استانداردهای لازم برای پذیرایی از مهمانان خود را داشته باشند. برای مشاهده لیست کامل هتل مشهد و هتل آپارتمان مشهد به سایت سفرهای گالیور مراجعه کنید.

Go to TOP