پیام تقدیر استاندار اصفهان از حضور حماسی مردم شهرستان سمیرم در انتخابات

استاندار اصفهان از حضور حماسی مردم شهرستانهای سمیرم و لنجان و دست اندرکاران برگزاری مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری سمنا، عباس رضایی از حضور حماسی مردم شهرستانهای سمیرم و لنجان در انتخابات مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.

متن تشکر استاندار اصفهان به شرح زیرمی باشد:

حضور حماسی، پرشور و غرورآفرین مردم فهیم، ولایتمدار و با فرهنگ شهرستانهای سمیرم و لنجان در ۲۱ شهریور ۹۹ در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی بار دیگرمردم سالاری دینی را در کشور متجلی ساخت و حماسه بزرگ دیگری را در کارنامه پر افتخار این ملت فهیم و آگاه به ثبت رساند و به دنیا و به ویژه استکبار جهانی و هم پیمانانش ثابت کردند که تحت هر شرایطی پشتیبان نظام بوده و به آرمان های بلند رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) پایبند بوده و تهدیدها و توطئه های دشمنان تاثیری در اراده ایشان ندارد .

اینجانب ضمن تبریک به مردم شهرستانهای سمیرم و لنجان و تشکر از حضورپرشور در این انتخابات که با کامل رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی انجام شد، از کلیه عوامل اجرایی، نظارتی، انتظامی و همه دست اندرکاران انتخابات در برگزاری این حماسه پرشور نقش آفرین بودند تقدیر وتشکر می نمایم.
ضمن تبریک به منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی،امید دارم نمایندگان در «خانه ملت» در کنار خدمتگزاران مردم در دولت تدبیر و امید با تعامل و همبستگی، خدمت صادقانه به مردم را در اولویت کارها قرار دهند.

Go to TOP