- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

دکتر میثم شکری ساز رویایتان را محقق می سازد

همه انسان ها در طول زندگی رویاها و آرزو های بزرگی در ذهن دارند و برای رسیدن به آن ها تمام تلاش خود را در نظر می گیرند. برخی از افراد فکر می کنند و محقق شدن آرزو ها امری سخت ودست نیافتنی می باشد، بنابراین نا امید  شده و دست از سعی و کوشش بر می دارند. در صورتی که اگر اصول به شیوه ای درست رعایت شود، خواه نا خواه اتفاق های خوب برای او می افتد، بدون اینکه حتی لحظه ای، انرژی های منفی را وارد ذهن خود کند.

همان طور که می دانید کلمه موفقیت نه در مفهوم هدف و نه در معنی مقصد خلاصه می شود، بلکه به معنای آن است که شما به عنوان یک شخص هدفمند در مسیر خود سازی و آرزو های خود حرکت کنید. اگر روزی فکر کردید که آرزوهای تان در حال تمام شدن می باشد، بهتر است راه چاره ای را در نظر بگیرید.  

ممکن است به منظور سریع تر انجام شدن این روند و تحقق یافتن رویاها، افزایش مهارت های شخصی و شغلی بسیار کمک کننده باشد. تقویت مهارت ها و توانایی در خور هر انسانی است، تنها باید بداند که از چه طریقی این راه را هموار کند. یکی از بهترین روش هایی که به همه توصیه می شود، شرکت در دوره های مدیریتی و کسب و کار است که نه تنها مهارت ها را بالا می برد، بلکه وارد شدن به بازار کسب و کار را آسان تر جلو می کند.

همچنین موسسه ها و مکان هایی هستند که برای موفقیت و تحقق آرزوهای شما طراحی و راه اندازی شده اند، یکی از آن ها، آموزش مجازی پارس است که دکتر میثم شکری ساز مدیریت و سر پرستی آن را به عهده دارد. آموزش های مجازی پارس در راستای رسیدن به رویا ها و آن چه که انسان را به موفقیت می رساند، وجود آمده است. دکتر میثم شکری ساز هم جوانی است که در عصر سرعت و تکنولوژی، قسم خورده تا کیفیت زندگی انسان ها را بهتر نکند، از میدان خارج نشود. رساندن مردم به حس خوشبختی و شعف نیز، از جمله مواردی است که میثم شکری ساز در حال بهبود آن ها می باشند.

دکتر میثم شکری ساز بزرگ مرد هولدینگ پارس پندار نهاد

همان طور که در بخش های قبلی بیان شد، هر انسان معمولی شاید نتواند به آرزو ها و رویا ها دست پیدا کند، در این میان افرادی تحت عنوان صاحبان کسب و کار و کارآفرینان هستند که قادرند با قدم نهادن در این راه، مسیر خوشبختی و بالا بردن سطح کیفیتی زندگی را، هموار کنند.

یکی از انسان های به نام و برجسته دکتر میثم شکری ساز است که موسس آموزش مجازی پارس می باشد. وی جوانی است که فارغ التحصیل رشته ی کارآفرینی با گرایش آموزش از دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه اشتنبایس برلین آلمان و امیر کبیر تهران و کارشناسی مهندسی صنایع می باشد. ایشان توانسته است در سال های اخیر، اقدامات برجسته و ارزشمندی را در زمینه ی کارآفرینی و راه اندازی استارتاپ و به وجود آوردن کسب و کارها به منظور توسعه ی اقتصادی کشور، انجام دهد.

رشد اقتصادی و تغییر در نرخ بیکاری یکی از اهداف این بزرگوار بوده که به همین دلیل در عرصه کار آفرینی قدم نهاده اند. شاید واژه کار آفرینی و ایجاد کنندگان کسب و کار برای عده ای بسیار ساده به نظر برسد، اما در صورتی که اصلا این گونه نیست زیرا مسیری که دکتر میثم شکری ساز انتخاب کرده بر حسب علاقه و سختی ها بوده است. همچنین او مفتخر است که برای صدها نیروی جوان و فعال، اشتغال زایی کرده و در واقع آنها را به حمایت خود در آورده، حتی زمانی که تمامی شرکت ها و سازمان ها به دلیل به وجود آمدن بیماری کرونا، با مشکلات، ورشکسته شدن و از بین رفتن درآمد، دست و پنجه نرم میزدند، ایشان با تمام قوا به پرورش انسان های با استعداد پرداخت و دست از تلاش بر نداشت.

می توان به این نکته اشاره کرد که شرکت هولدینگ پارس پندار نهاد به مدیریت جناب آقای دکتر میثم شکری ساز با ارائه تسهیلات، امکانات رفاهی، آموزش و اشتغال بیشتر، از تعدیل نیرو جلوگیری به عمل آورد و کارمندان خود را زیر چتر حمایت خود قرار داد.

تلاش ها پایمال نمی شود

برخی از انسان ها عادت دارند بدون در نظر گرفتن تلاش ها و زحمات عده ای در باره اتفاق هایی که در زندگی می افتد نظر بدهند، از طرفی نمی دانند که ممکن است با قضاوت بیهوده برای وی مشکل ایجاد کنند. اما هیچ گاه تلاش های کسی که برای بالا بردن سطح کیفی زندگی مردم زحمت می کشد، تباه نخواهد شد و خداوند همیشه و همه حال پشت و پناه ایشان خواهد بود. جالب است بدانید که ماجرای کلاهبرداری و جعل مدارک دکتر میثم شکری ساز بر اساس گفته های رقبا و برخی از سود جویان اینترنتی در برخی از شبکه های اجتماعی پراکنده است ولی ایشان با تدبر و تفکر تمام مشکلات را از سر راه بر خواهد داشت. زیرا در همه جای تاریخ آمده که پای انسان بی گناه پای دار نمی رود.

این غاصبان اعتبار و سود جویان اینترنتی بر آنند که تصویر اجتماعی این شخصیت بزرگ را دچار تجریب کنند اما نمی دانند که نام و اعتبار دکتر میثم شکری ساز به این راحتی ها خدشته دار نخواهد شد.

ایشان معتقدند که مشکلاتی که بر سر راه به وجود می آیند، برای افراد موفق امری عادی تلقی می شود زیرا کسی که توانسته در هرج و مرج جامعه و زمانی که همه ورشکسته شده اند، شرکت را سر پا نگه دارد، بدون شک رقیب و حسودان بسیاری را در کنار خود دارد.

دکتر شکری ساز با تلاش و پشتکار فراوان و سال ها تحصیل در برترین دانشگاه های داخل و خارج از کشور توانسته نامش را به عنوان کارآفرین، مشاور کسب و کار و سخنران انگیزشی در میان مردم پررنگ کند. اما افتخارات او بیشتر از این مواردی که بشود در متن آورد. از این رو اظهار نظر و صحبت کردن درباره کسی که شناخت کاملی از او وجود ندارد، امری بیهوده شمرده می شود.

ایشان توانسته تاکنون ده ها کتاب را در زمینه های مختلف ترجمه کند و آثار خود را به جامعه علمی کشور ارائه کند. همچنین وی مجری طرح آموزش ده هزار دفتر ICT روستایی با همکاری معاونت محترم رئیس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و شرکت ملی پست می باشد. علاوه براین میثم شکری ساز توانسته لوح سپاس از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و اتحادیه های مختلف را دریافت کند.

اما افرادی همچون دکتر میثم شکری ساز که سال ها با آبرو و احترام زندگی کرده اند و به کار هایی پرداخته اند که مشکلی از مشکلات مردم بکاهد، در حال توسعه حرفه خود و از بین بردن مسائل اقتصادی هستند، و آن را نمی توان به این آسانی از مسیر خارج کرد زیرا اهداف ایشان بسیار والا تر از این اقدامات بی ارزش شمرده می شود.