- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

صدور بیش از ۸۰۰ مجوز کشاورزی در استان اصفهان

به گزارش خبرنگار سمنا، مهدی تقی‌پور در رابطه با تولید محصولات کشاورزی در استان اصفهان گفت: این استان در افزایش سطح کمی و کیفی تولیدات کشاورزی و با استفاده ازدانش کارشناسان کشاورزی دارای پروانه اشتغال معتبر، در رتبه های نخست کشور قرار دارد.


رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در ادامه افزود: با تسهیل و روانسازی مراحل اداری، طی سه ماهه نخست سال ۱۳۹۹ تعداد هشتصد و ۹۳ مجوز در بخش کشاورزی توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان صادر شده که استان اصفهان از این نظر با اختالف، رتبه اول را به خود اختصاص داده است.


ویخاظر نشان کرد: در این بین تعداد سیصد و ۴۴ مجوزتاسیس گلخانه با زمانبری ۲۴ روز برای متقاضیان صادر شده و کاهش چشمگیری در زمان صدور مجوزها روی داده است.


تقی پورتصریح کرد: کسب این موفقیت با وجود بروز محدودیتهای مختلف در این مقطع زمانی، ازجمله بحران شیوع ویروس کرونا، تعطیلی عید نوروز، تشدید تحریمهای اقتصادی و دیگر عوامل، مرهون تالش کارکنان خدوم و اعضای متعهد و تالاشگر سازمان در مناسب مخالف شغلی از جمله مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی، مهندسان مشاور، پیمانکاران، مهندسان ناظر و مسولان فنی در کلیه بخشها و رشته‌های کشاورزی است.

انتهای پیان/ خبرنگار: فاطمه طایی