صدور بیش از ۸۰۰ مجوز کشاورزی در استان اصفهان

درسه ماه ابتدای امسال،اصفهان رتبه نخست صدور مجوزهای بخش کشاورزی را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار سمنا، مهدی تقی‌پور در رابطه با تولید محصولات کشاورزی در استان اصفهان گفت: این استان در افزایش سطح کمی و کیفی تولیدات کشاورزی و با استفاده ازدانش کارشناسان کشاورزی دارای پروانه اشتغال معتبر، در رتبه های نخست کشور قرار دارد.


رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در ادامه افزود: با تسهیل و روانسازی مراحل اداری، طی سه ماهه نخست سال ۱۳۹۹ تعداد هشتصد و ۹۳ مجوز در بخش کشاورزی توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان صادر شده که استان اصفهان از این نظر با اختالف، رتبه اول را به خود اختصاص داده است.


ویخاظر نشان کرد: در این بین تعداد سیصد و ۴۴ مجوزتاسیس گلخانه با زمانبری ۲۴ روز برای متقاضیان صادر شده و کاهش چشمگیری در زمان صدور مجوزها روی داده است.


تقی پورتصریح کرد: کسب این موفقیت با وجود بروز محدودیتهای مختلف در این مقطع زمانی، ازجمله بحران شیوع ویروس کرونا، تعطیلی عید نوروز، تشدید تحریمهای اقتصادی و دیگر عوامل، مرهون تالش کارکنان خدوم و اعضای متعهد و تالاشگر سازمان در مناسب مخالف شغلی از جمله مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی، مهندسان مشاور، پیمانکاران، مهندسان ناظر و مسولان فنی در کلیه بخشها و رشته‌های کشاورزی است.

انتهای پیان/ خبرنگار: فاطمه طایی

Go to TOP