کار شبانه روزی کارگران

وقتی همه خواب هستند

یکشنبه شب با توجه به شدت بارش برف در سطح شهر کارگران شهرداری سمیرم در حال فعالیت بودند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سمیرم، یکشنبه شب با وجود شدت بارش برف در سطح شهر سمیرم حضور برخی پرسنل شهرداری و کارگران برای پاکسازی و زیباسازی شهر برای برخی عابران که آن موقع شب در حال عبور و مرور بودند تعجب برانگیز بود.
در این فعالیت کارگران شهرداری در هنگام شب با سخت کوشی و فعالیت سرما را کنار زده بودند و در جمعی گرم و صمیمی پاکسازی شهر را به کاری شبانه روزی تبدیل کرده بودند.
قبلا شاهد فعالیت رفتگران در شب ها برای جمع آوری زباله بوده ایم اما شاید کمتر کسی شاهد کار شبانه روزی کارگران فضای سبز شهرداری در شب بوده باشد.
مدتی است که مردم شاهد فعالیت هایی در پیاده رو های سمیرم هستیم و امید در دل مردم بیش از پیش افزایش یافته که در سال جدید شاهد بهبود این فضا باشیم.
شهردار سمیرم در حاشیه این فعالیت به خبرنگار ما گفت: از هم اکنون قصد داریم شهر را برای نوروز آماده کنیم تا شاهد زیبایی در خور شهروندان در سال جدید باشیم.
وی گفت: با همکاری مردم مبلمان شهری سمیرم می تواند به بهبودی خوبی دست پیدا کند که در این زمینه برنامه های زیادی داریم که امیدواریم تا مرحله نهایی اجرایی شود.
عضو شورای شهر سمیرم در این باره ظهر امروز اظهار داشت: فضای سبز سمیرم نیازمند تحولی اساسی است و جز آن برای پارک ها و خیابان ها نیز برنامه هایی در پیش داریم.
منصور نادری افزود: خط کشی خیابان ها در نزدیکی سال جدید، لکه گیری خیابان ها و بهبود پیاده روها در سال جدید و جذب سرمایه برای پارک های بازی از دیگر برنامه های شهرداری سمیرم می باشد.

shahrdari3 shahrdari2 shahrdari1shahrdari5 shahrdari6mansornaderi

  1. همشهری گفت:

    من نمی دونم وقتی شهرداری می خواد بگه من دارم کار انجام میدم میاد درختای بدبختو هرس می کنه؟؟؟؟؟

  2. خدا قوت , ان شااله شاهد تحولی در شهر باشیم

Go to TOP