- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

بسیج و سپاه تمام توان خود برای مقابله با کرونا را به میدان آورده است

سرهنگ پاسدار هوشنگ نوابی صبح امروز سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگار سمنا اظهارکرد: سپاه سمیرم و نیرو های بسیجی شهرستان که به صورت خود جوش به میدان آمده اند برای نابودی این ویروس در سطح شهرستان به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سمیرم همچنین با اشاره به اهمیت رعایت نکات بهداشتی تاکید شده از جانب کادر درمانی و وزارت بهداشت کشور افزود: سپاه سمیرم برای مقابله با این بیماری از روز اول تا کنون در حال خدمت رسانی، ضد عنونی، گندزدای سطح شهرستان و دوخت ماسک می‌باشد.

نوابی در همین راستا خاطر نشان کرد: این ناحیه به صورت شبانه روزی با بیش از هزار لیتر ماده ضد عفونی از انواع کلر و آب‌ژاول توسط بسیجیان در سطح شهرستان اقدام به شست‌وشو، گندزدایی و ضد عفونی معابر و مکان های عمومی می نماید.

وی افزود:این ناحیه با کلیه امکانات و تجهیزات خود جهت مقابله با این ویروس وارد میدان شده و آمادگی همکاری با کلیه دستگاه های متولی در سطح شهرستان را دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سمیرم با بیان اینکه از ابتدای اسفند ماه تا کنون بیش از ۷۰۰نفر روز از بسیجیان در این طرح حضور داشته اند تاکید کرد: تا ریشه کنی کرونا و از بین بردن این ویروس منحوس بسیج تمام توان خود را به کار میبرد و با رعایت نکات بهداشتی از جانب مردم این ویروس هرچه سریع تر به پایان خود خواهد رسید.

نوابی در پایان با تشکر از همه اعضای قرارگاه مقابله با ویروس کرونا در سطح شهرستان سمیرم گفت: همه باید دست در دست هم با همکاری مردم جهت شکست این ویروس گام برداریم.