بیش از ۵۰ واحد تجاری در سمیرم اجاره بهای خود را بخشیدند

با توجه به شیوع کرونا در کشور و بسته شدن
مغازه ها برای مقابله با کرونا تعدادی از صاحبان واحد های تجاری در سمیرم اجاره اسفند ماه خود را بخشیدند.

به گزارش خبرنگارسمنا، با توجه به فراگیر شدن ویروس کرونا در سطح کشور و کاهش درآمد مغازه داران، حاج رمضان افشاری مالک چند واحد تجاری، اجاره بهای ۲۰ مغازه در میدان شهدا و حاج محمد ناصر صادقی مالک چند مغازه در خیابان فلسطین سمیرم و همچنین ناصر ستوده اجاره بهای ۳۰ واحد تجاری در ماه اسفند را بخشیدند.

با توجه به شیوع کرونا موفق شدیم تنها با آقای ناصر ستوده مصاحبه‌ای انجام دهیم و علت این کار خداپسند او را جویا شویم.

ستوده که خود نیز یکی از چهره‌های فعال فرهنگی شهرستان در زمینه‌های مختلف به حساب می‌آید این بار نیز حرف جالبی زد و گفت: پرستارها و پزشک‌هامون دارند با این ویروس می‌جنگند گذشتن از اجاره چند دهنه مغازه پیش کاری که اون ها انجام میدن کار بزرگی نیست آخه.

لبخند رضایتی که آقای ستوده بر چهره داشت نشان از خوش حالی او از کاریبود که در این مسیر انجام داده است و در ادامه به ما گفت: این روزها که مغازه‌ها بسته شده اند و برای مبارزه با کرونا اقدامات بسیاری در حال انجام است کسادی بازارو تعطیل بودن مغازه‌ها باعث کاهش شدید در آمد این افراد شد که تصمیم به بخشیدن کرایه‌های مغازه گرفتم و با این کار خواستم به مغازه داران عیدی داده باشم.

این خیراندیش سمیرمی که خود نیز با اسرار ما برای مصاحبه در سطح شهر حاضر شد از مردم خواست تا در خانه‌های خود بمانند تا با قرنطینه و رعایت هرچه بیشتر و بهتر نکات بهداشتی این ویروس را از پا درآوریم.

Go to TOP