انتخابات بیش از ششصد میلیون هزینه بر دوش شهرداری سمیرم گذاشت

چسباندن تراکت‌ها پوستر ها و انواع تبلیغات در سطح شهر سمیرم خسارات مختلفی را به نما، مبلمان و المان های شهری وارد کرده است.

محمدعلی آصفی در گفت‌وگو با خبرنگار سمنا با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تبلیغات انتخاباتی در شهرستان سمیرم به شکل‌های مختلفی همچون نصب پوستر، و تراکت، چسباندن پوسترهای انتخاباتی صورت گرفته است.

آصفی با اشاره به فعالت بیش از ۱۵ نفر نیروی خدمات شهری برای نظافت تبلیغات در سطح شهر افزود: با توجه به حجم بالای تبلیغات در سطح شهر تعداد ۱۶ نفر نیروی خدماتی، سه دستگاه خودروی باید به مدت ۲۰ روز فعالیت کنند.

مسئول واحد خدمات شهری شهرداری سمیرم در همین رابطه افزود: تابلوها، ستون‌های برق، تابلوهای راهنمایی و رانندگی، دیوارها و … از اصلی‌ترین محل‌هایی است که با چسباندن پوستر مورد خسارت قرار گرفته‌اند.

وی همچنین با اشاره به مدت زمان طولانی مورد نیاز برای ترمیم و نظافت محل‌های خسارت دیده در این رابطه متذکر شد: بالغ بر ششصد و ۲۰ میلیون ریال خسارت به شهرداری سمیرم وارد شده که شامل هزینه نیروهای خدماتی، خودروهای مورد نیاز و لوازم مورد نیاز جهت جمع آوری پوسترها از دیوارها و ستون‌ها و تعویض برخی تابلوهای راهنمایی و رانندگی می‌شود.

آصفی با اشاره به در پیش رو قرار داشتن سال نو و نوروز افزود: این حجم از خسارات و هزینه‌های تحمیل شده بر شهرداری می‌توانست با توجه به فصل مسافرپذیر سمیرم در بخش‌های دیگری صرف شود.

Go to TOP