حرف امام صدای اول و آخر انقلاب اسلامی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم گفت:
حرف امام صدای اول و آخر انقلاب اسلامی است که این صدا صدای ولایت فقیه می‌باشد و تکرار جمله معروفی است که ما آمریکا را زیر پا له خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار سمنا، سرهنگ هوشنگ نوابی عصر امروز( دو شنبه) در یادواره شهدای طلبه و روحانی که در امام زاده ابراهیم(ع) سمیرم برگزار شد، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر تصریح کرد: در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، به برکت خون شهدا، ایثارگری و غیور مردانگی این ملت بزرگ همیشه در صحنه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به یک درخت تنومند و قوی تبدیل شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم این انقلاب را به درختی تشبیه کرد که شاخ و برگ آن در سراسر جهان گسترده شده و خاطر نشان کرد: امام به ما عظمت داد و عزت بخشید و ملت را از زیر یوق آمریکا نجات داد.

سرهنگ نوابی متذکر شد: ملت از دست شاهی نجات پیدا کردند که هفته ای یکبار با سفر آمریکا ملاقات و دستورات اجرایی خود را از آن دریافت می‌کرد.

وی همچنین در همین رابطه افزود: شاه به طور رسمی از قول ناموس دادن به آمریکا خبر میداد که هیچ گاه به آنان خیانت نکند.

نوابی در ادامه صحبت های خود متذکر شد: امام ایران را به حدی عزیز کرد که موتور دواری که برای پهباد میسازیم را سایر کشور ها تقاضا کرده اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم با اشاره به حمله موشکی به پایگاه عین الاسعد آمریکا افزود: ایران به حدی عزت و قدرت مند شده است که با موشک پایگاه آمریکا معروف به چشم شیر را مورد حمله قرار میدهد در حالی که تا پیش از این کسی جرات نداشت به آمریکا حتی حرفی بزند.

نوابی حرف امام را صدای اول و آخر انقلاب مطرح کرد که این صدا صدای ولایت فقیه می‌باشد و تکرار جمله معروفی است که ما آمریکا را زیر پا له خواهیم کرد.

وی همچنین تصریح کرد: امام ما را به همان هویت اصلی یعنی هویت اسلامی برگرداند.

وی با اشاره به شهدای طلبه و روحانی و همچنین اربعین سردار سلیمانی متذکر شد: سردار ما در مکتب اهل بیت درس آموخت و در مکتب اسلام رشد یافته و با مرجعیت دلبسته بودند و راه ولایت را می پیمود.

نوابی ضمن تاکید بر پرورش این افراد در انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: پیروزی این انقلاب به رهبری مرجع دینی و طلایه داری روحانیت مبارز در خط امام است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم با اشاره به حکومت دو هزار ۵۰۰ ساله حکومت ستم‌شاهی در این مملکت تصریح کرد: این انقلاب اسلامی دشمنان را متوجه قدرت معنوی روحانیت در جامعه نمود.

نوابی با اشاره به نفوذ مرجعیت و علما در بین مردم بخصوص طی یکصد و ۵۰ سال گذشته عنوان کرد: این موضوع دشمنان را مجاب کرد تا در سرمایه گزاری های خود بر علیه نظام باید بر روی قشر روحانیت حساب ویژه ای باز کنند.

نوابی استکبار ستیزی و مبارزه با کفر را یکی از دلایل اصلی کینه ورزی دشمنان با اسین جامعه را معرفی کرد و گفت: دشمنان این مرز و بوم پس از ۴۱ سال این قشر را صد اول رو به روی استکبار است.

انتهای پیام/ قائم مقامی

Go to TOP