ایستادگی در برابر آمریکا هزینه دارد

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین(ع) استان اصفهان گفن: ایستادگی در برابر آمریکا هزینه دارد که شهدایی همچون شهید صابری از هزینه هایی است که در این راه داده ایم.

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین ( ع )استان اصفهان در مراسم یادواره شهید آبروی محله گفت : شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی آغازی برای پایان دادن به استکبار جهانی در منطقه خاور میانه بود

سرهنگ محمد هاشم پور با اشاره به استقلال خواهی مردم ایران و انقلاب اسلامی ایران افزود: ما نمی خواهیم سر تعطیم به جز دربرابر خدا خم کنیم.


سرهنگ هاشمی پور افزود : امروز امنیت و اقتدار کشور عزیزمان مدیون خون شهیدان و انقلاب اسلامی است و هدف از برگزاری یادواره برای شهیدان زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است .

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان خاطر نشان کرد: ایستادگی در برابر آمریکا هزینه دارد که شهدایی همچون شهید صابری از هزینه هایی است که در این راه داده ایم.


وی گفت : امروز به برکت انقلاب و جان فشانی شهدا تمام نقشه های استکبار جهانی و عوامل آنها در منطقه بر علیه ایران با شکست مواجه شده است .


فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین ( ع )استان اصفهان افزود: جوانان ما نباید گول فضای مجازی را بخورند زیرا یکی از اهداف مهم دشمن در فضای مجازی این است که ذهن جوانان را نسبت به انقلاب و شهدا سیاه کنند .

در این یادواره عکس سیاه قلم شهید محمد صابری به خانواده این شهید اهدا شد .

شهید محمد صابری جزو ۲۸ شهیدمدافع وطن بود که سال گذشته در حمله تروریستی به اتوبوس در زاهدان شهید شد

Go to TOP