نا امید کردن مردم بزرگترین ظلم به انقلاب است

ناامید کردن مردمی که برای پیروزی و استقلال خود خون دادند بزرگترین ظلم به نظام، انقلاب و دستاوردهای آن است.

به گزارش خبرنگار سمنا، محمد رضا عسگریان روز شنبه در آیین نواخته شدن زنگ انقلاب سمیرم با گرامیداشت ایام الله دهه فجر، اظهار داشت: القای ناامیدی با وجود فشارهای حداکثری غرب و آمریکا خیانت به خون شهیدان و آرمان های انقلاب است.

به گفته وی، این فشارها با روی کار آمدن رییس جمهوری جدید ایالات متحده به ویژه در ابعاد اقتصادی بیشتر و بیشتر شده اما انقلاب اسلامی همچنان به راه روشن و مسیر الهی خود ادامه می دهد.

فرماندار شهرستان سمیرم با بیان اینکه هدف دشمنان از بین بردن نظام اسلامی است ادامه داد: مردم مسلمان ایران پای آرمان هایشان ایستاده اند که آخرین نمونه آن را در مراسم بزرگداشت و تشییع سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی به خوبی مشاهده کردیم.

وی دهه فجر امسال را متفاوت از سال های گذشته عنوان کرد و گفت: همزمانی ۲۲ بهمن با اربعین شهادت سردار سلیمانی و همچنین عبور از ۴۰ سالگی انقلاب با تاکید بر بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری، از جمله این تمایزهاست.

عسگریان اشاره ای هم به برگزاری انتخابات مجلس یازدهم در اسفندماه داشت و افزود: رسالت مسوولان امور برپایی انتخابات باشکوه و سالم است و این مردم هستند که باید اصلح ترین ها را انتخاب کنند و به خانه ملت بفرستند.

به گفته فرماندار، طرح های متعدد فرهنگی، راه و راهداری، عمرانی و بهداشت و درمان در طول ایام الله دهه فجر در هر چهار بخش شهرستان سمیرم افتتاح خواهد شد.

بعد از این آیین مسوولان و دانش آموزان سمیرم در آستان مقدس امامزاده ابراهیم و گلستان شهدای این شهر حاضر شدند و ضمن غبارروبی و اهدای گل به مقام این عزیزان ادای احترام کردند.

Go to TOP