نقشه های شوم استکبار وصهیونیسم جهانی برای انقلاب اسلامی تمامی ندارد

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: نقشه های شوم استکبار وصهیونیسم جهانی برای انقلاب اسلامی تمامی ندارد ودر جنایت اخیر خود به خیال خام خود خواستند فرمانده مقاومت را از میان بردارند تا مقاومت شکسته شود

به گزارش خبرنگار سمنا، سردار مجتبی فدا در همایش بزرگ بیش از ۳۰۰۰ شهید ایل قشقایی که در شهر فتح آباد شهرستان سمیرم برگزار شد تصریح کرد: سردار شهید سلیمانی ظرفیت نهفته بسیج مردمی را در جهان اسلام بیدار کردفرمانده به گزارش خبر نگار بسیج از سمیرم ، یادواره سه هزار شهید ایل قشقایی در منطقه وردشت سمیرم با حضور آحاد بسیجیان ایل قشقایی برگزار گردید.

سردار فدا متذکر شد: عشایر قومی شجاع و ولایت مدار است که در برهه های مختلف تاریخ شاهد رشادت های فراوانی از آن‌ها بوده ایم.

وی افزود: نقشه های شوم استکبار وصهیونیسم جهانی برای انقلاب اسلامی تمامی ندارد ودر جنایت اخیر خود به خیال خام خود خواستند فرمانده مقاومت را از میان بردارند تا مقاومت شکسته شود در حالی که سخت در اشتباه هستند وخون حاج قاسم سیلی خواهد شد که بنیان آمریکا واستکبار را از ریشه خواهد کند.

فدا پیروزی نهایی را با مستضعفان عالم دانست و گفت: خون حاج قاسم چنان ظرفیتی را به وجودآورد که بعد از ۷۱ سال از جنگ جهانی دوم مقرهای آنان در منطقه موشک باران می شود.

وی در همین رابطه خاطر نشان کرد: این در حالی است که کسی در دنیا جرات ان کار را نداشت.

وی ادامه داد: اگر ما می خواهیم راه حاج قاسم وشهدا را ادامه دهیم باید در مرحله اول در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی تلاش کنیم و در تمامی صحنه ها حضور داشته باشیم و که این حضور باعث یاس دشمن می شود.

Go to TOP