شهادت سردار سلیمانی آثار فراوانی دارد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم گفت: این شهادت آثار و منافع زیادی خواهد داشت، همچون زمانی که مرحوم آقامصطفی خمینی شهید شدند، افراد زیادی در شهادت ایشان، گریه کردند؛ اما امام امت (قدس سره شریف) فرمودند، شهادت آقامصطفی از الطاف الهی است.

سرهنگ هوشنگ نوابی در گفت‌‌وگو با خبرنگار سمنابا اشاره به ویژگی‌های حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: برای شهادت این بزرگواران می‌توان نگاه‌های مختلفی داشت، اما اینکه چه چیزی، سردار را حاج قاسم کرد؟ این موضوع در پیام و گفتار رهبر معظم انقلاب اسلامی به خوبی بیان شده است که اولین ویژگی برجسته را اخلاص ایشان برشمردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سمیرم با اشاره به اخلاص و اقدام فی سبیل الله حاج قاسم در عرصه های مختلف افزود: حاج قاسم کاری که انجام می‌داد به دنبال این نبود که این کار به نام چه کسی نوشته می‌شود.

وی شجاعت را دومین ویژگی برجسته این سردار اسلام برشمرد و افزود: وی وقتی اعلام کرد، سه ماه دیگر حکومت داعش پایان می‌یابد، با تمام شجاعت این سخن را بیان کرد و خوشبختانه وعده الهی نیز در این خصوص محقق و حکومت داعش از سرزمین‌های اسلامی زدوده شد.

نوابی مردمی بودن، زمان شناسی و در صحنه بودن را از دیگر ویژگی‌های برجسته شهید سلیمانی عنوان کرد و یادآور شد: ویژگی های ممتاز سردار سلیمانی باعث شد که این مرد میدان در آستانه ایام فاطمیه به درجه رفیع شهادت نائل شود.

وی از دیگر امتیازات شهادت این فرمانده را همزمانی هفتمین روز شهادتش با روز شهادت حضرت زهرا(س) عنوان کرد و گفت: اربعین شهادت سپهبد قاسم سلیمانی  همزمان با روز ۲۲ بهمن شده است.

نوابی سردار را به عباسی برای دفاع از حرم حضرت زینب تشبیه کرد و افزود: این شهادت آثار و منافع زیادی خواهد داشت، همچون زمانی که مرحوم آقامصطفی خمینی شهید شدند، افراد زیادی در شهادت ایشان، گریه کردند؛ اما امام امت (قدس سره شریف) فرمودند، شهادت آقامصطفی از الطاف الهی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم افزود: این شهادت، حاج قاسم‌های زیادی را تربیت می کند، امروز این پیکرمطهر در عراق تشییع شد و وضعیت را در عراق تغییر داد، نگاه‌ها را عوض کرد و جهت فکری افراد را به جهت دینی برگرداند که می‌توان گفت این تنها بخش اندکی از آثار شهادت این شهید بزرگوار به شمار می‌آید.

نوابی  گفت: اگر امروز سردار سلیمانی در دل مردم و مسلمانان جای دارد به خاطر ارتباط او با ولایت است.

انتهای پیام/ قائم مقامی

Go to TOP