متولیان اقتدار نظام هیبت انقلاب را حفظ کنند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم گفت: متولیان اقتدار نظام باید هیبت انقلاب را در سطح جهان حفظ کنند زیرا که میلیون ها انسان پشتوانه این نظام اند.

به گزارش خبرنگار سمنا از شهرستان سمیرم، سرهنگ هوشنگ نوابی ضمن گرامیداشت ۹ دی ماه تصریح کرد: ۹ دی، روز میثاق امت و ولایت است و در شرایط کنونی باید از دیدبان پرسید که چه باید بکنیم که در شرایط امروزی ما دیدبان انقلاب، رهبر ما هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم افزود: همانگونه که گفته شده است ما در حساس‌ترین نقطه تاریخ قرار داریم و جنگ امرو جنگ بین تمام کفر با تمام ایمان است.

نوابی در ادامه صحبت‌های خود تمامی طیف ها، احزاب، گروه ها و جریان های سیاسی را در دو بستر حزب الله و حزب الشیطان اعلام کرد و افزود: جنگ حزب الله با حزب الشیطان در حال نمود است و این مردم فهیم شهرستان سمیرم بودند که در ۸ دی‌ماه یک روز زودتر از دیگر نقاط برای دفاع از محوری ترین مواضع انقلاب پا به میدان گذاشتند.

وی همچنین با اشاره به دفاع تمام قد مردم ایران از انقلابشان متذکر شد: امروز در برابر تمام تلاش های دشمنان این مرز و بوم حرف آخر را مردم ما می زنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با تاکید بر اینم موضوع که این دو گروه در قرآن نیز معرفی شده اند خاطر نشان کرد: پذیرش ولایت فقیه در اصل همان امام است و به استناد قرآن هرکس ولایت فقیه را قبول نکند اصل امامت را قبول نکرده است.

نوابی همچنین افزود: متولیان اقتدار نظام باید هیبت انقلاب را در سطح جهان حفظ کنند زیرا که میلیون ها انسان پشتوانه این نظام اند.

Go to TOP