- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

تمامی عوامل فیلم زندگی ما خودمانیم/ تصاویر

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، روح الله آقالر در سمینار “گنج درون” که با حضور جمعی از همشهریان و مسئولان شهرستان در سالن آمفی تئاتر اداره ارشادسمیرم برگزار شد با اشاره به اهمیت خود شناسی و تاکید بر این موضوع که راه رسیدن به موفقیت، شناخت هرچه بهتر خود و ویژگی های خود است تصریح کرد: کارگردان، تهیه کننده، نویسنده و در یک کلام تمامی عوامل فیلم زندگی ما، خودمانیم که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم.

آقالر همچنین با اشاره به اهمیت همراه کردن دنیا و سایرین با خود در مسیر حرکتمان به سمت موفقیت افزود: اگر در دنیا نقش کارهایمان را به خوبی بچینیم برای همراه کردن دیگران با خود نیاز به درخواست از آن‌ها نداریم و تنها لازم است به خوبی خود را آماده کنیم تا دیگران همراه مان شوند و به نیاز های ما پاسخ خودجوش دهند.

وی همچنین با اشاره به نقش همراه و همنشین در زندگی انسان ها برای حرکت به سمت موفقیت متذکر شد: اگر با آدم های منفی بین همنشینی داشته باشیم انتظار مثبت بینی و موفقیت برای ما اشتباهی بزرگ است زیرا اگر تصمیمی هم بگیریم انسان های اطرافمان با دید بسته و منفی مارا سرخورده و پشیمان خواهند کرد.

آقالر در همین رابطه افزود: اگر با مثبت اندیشان نشست و برخواست کنیم و فراتر از هدفمان تلاش کنیم قطعا به نتیجه مطلوبمان دست پیدا می‌کنیم.

وی در رابطه با راه های رسیدن به موفقیت نیز موضوعاتی را مطرح کرد و گفت: تلاش فراتر از هدف به این معنی است که باید بیش از حد مطلوبمان تلاش کنیم تا به حد مطلوب دست پیدا کنیم وا گر همان اندازه هدفمان تلاش کنیم هدف همیشه از دست ما خواهد رفت و از آن عقب می‌مانیم.

به گزارش سمنا، تمامی درآمد های حاصل از این سمینار که صورت خیریه برگزار شد برای تهیه و خرید ملزومات دانش آموزان بی بضاعت صرف خواهد شد.

در این مراسم تئاتری نیز با موضوع خودباری، دستیابی به گنج درون که همان خود شناسی است اجرا شد.