تفکر بودن انقلاب اسلامی ایران آمریکایی هارا هراسان کرده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم گفت: دشمنان به دنبال از بین بردن انقلاب اسلامی است که علت آن تفکر بودن آن می‌باشد و اگر این انقلاب و قرآن در کتابخانه‌ها بود با آن کاری نداشتند.

به گزارش خبرنگار سمنا، سرهنگ هوشنگ نوابی در یادواره شهدای گرموک سمیرم با اشاره به اهمیت زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا تصریح کرد: در آیات قرآن به زنده بودن شهدا اشاره شده و گفته است شهدای راه خدا را مرده نپندارید که آن‌ها نزد خدا روزی می‌خوردند.

نوابی با اشاره به اقتدای شهدا به امام حسین(ع) تصریح کرد: شهدای این مرز و بوم در مکتب امام حسین درس خواندند و درسشان درس عاشورا بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم افزود: دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال از بین بردن آن هستند و علت آن تفکر بودن این انقلاب است و اگر این انقلاب و قرآن در کتابخانه‌ها بود با آن کاری نداشتند اما این انقلاب چون تفکر است و حکومت می‌کند دشمنان زیادی دارد.

وی با اشاره به حکومت جمهوری اسلامی پاکستان تصریح کرد: این کشور نیز جمهوری اسلامی بوده و بمب اتم نیز دارد و حتی آمریکا آن را حمایت مالی می‌کند اما این تنها یک تبل توخالی بوده و حکومت اسلامی دیده نمی‌شود.

نوابی با اشاره به اسلام عربستانی و ترکیه ای گفت: اسلامی که در حال حاضر در برخی کشور ها وجود دارد مشکلی برای آمریکا ندارد و تنها اسلام ناب محمدی است که برای غربی ها مشکل ساز است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم با اشاره به ایجاد اسلام حراسی و شیعه ستیزی تصریح کرد: آن‌ها با اسم لااله‌الاالله داعش را می‌سازند تا ما را همچون داعشی‌هایی جلوه بدهند که وحشی هستند.

وی همچنین با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب افزود: دشمن رو به افول بوده و در ۲۵ سال آینده اسرائیلی نخواهد بود همان‌طور که امروزه در منطقه تا کنار آن‌ها رفته‌ایم و یقه آن‌ها را گرفته‌ایم.

نوابی با اشاره به کاهش مساحت کشور به نصف مساحت گذشته خود نسبت به ۲۰۰ سال گذشته افزود: در تاریخ هرکسی به ایران حمله کرده است یک لقمه از مرز های ایران را برداشته اما در ۸ سال دفاع مقدس حتی یک وجب از خاک ایران نیز به تاراج نرفته و فرزندان این سرزمین شهید شدند تا از خاکشان دفاع کنند.

وی در ادامه افزود: مکتب حسینی عاشورایی فرزندان ایران باعث این شد تا دشمنان به فکر گرفتن امام حسین و مکتب عاشورا بیافتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم همچنین تصریح کرد: در قوانین مدنی دنیا چه خصوصی چه عمومی هر کاری بخواهید انجام دهید به عنوان تجارت شناخته می‌شود.

نوابی در همین رابطه افزود: یادواره شهدا یک معامله با خداست که خدا خریدار آن است و مومنین فروشنده آن که خدا خریدار جان و مال بوده و قیمت آن بهشت خداست که در معرکه دشمن معامله می‌شود.

انتهای پیام/ قائم مقامی

Go to TOP