توزیع بیش از ۶۰۰ غذا توسط جوانان کمپین عاشورای بدون گرسنه

کمپین #عاشورای_بدون_گرسنه که از روز اول محرم با حرکتی رسانه ای اعلام وجود کرد در روز عاشورا دومین توزیع غذا را به کمک شهروندان خیر انجام داد.

به گزارش سمنا، کمپین #عاشورای_بدون_گرسنه که از روز اول محرم با حرکتی رسانه ای اعلام وجود کرده بود، امروز برای دومین مرتبه توزیع غذا در مناطق محروم را با موفقیت به پایان رسانید.

این کمپین که پیش از این توسط یک جوان رسانه ای شهرستان سمیرم راه اندازی شده بود با شناسایی نقطه ای خانه های نیازمند از طریق فضای مجازی اقدام به جمع آوری کمک های مالی از جای جای کشور نمود.

کار رسانه ای حرفه ای این جوان کم کم تبدیل به یک جریان رسانه ای و اجتماعی بین کاربران فضای مجازی در اینستاگرام شد لذا سبب  گردید افرادی از سراسر کشور با مشاهده بافت های فرسوده شهرستان سمیرم تحت تاثیر قرار گرفته و در نتیجه مبالغی به این حرکت اجتماعی مذکور کمک نمایند.

این کمپین توانست با جمع آوری کمک های مردمی، در دو نوبت یعنی ۱۵ شهریور ماه و ۱۹ همین ماه مصادف با روز عاشورا حدود ۶۰۰ پرس غذای با کیفیت را به صورت نقطه ای در جای جای نقاط شهرستان بالاخص محله های غالبا کم بضاعت کوشک و قلعه توزیع نماید.

مدیر این کمپین معتقد است که تفاوت این حرکت با بقیه حرکات مشابه که در آن ها هم غذا توزیع می شود این است که در کمپین #عاشورای_بدون_گرسنه جریان سازی موفق رسانه ای توانست کمک های مالی از نقاط مختلف کشور همچون مشهد و تهران را به خود جذب کند.

وی در ادامه عنوان کرد: به لطف صاحب این ایام مغموم و بابرکت توانستیم یک خواسته کور فردی را به یک حرکت اجتماعی تبدیل نماییم بصورتی که حتی فردی که پولی به همراه نداشت روغن خانه شان را در راه اطعام فقرا به کمپین بخشید و این تنها یکی از ده ها زیبایی این حرکت بود.

مخاطبین گرامی می توانند با سرچ کردن هشتگ (#عاشورای_بدون_گرسنه) پست های مرتبط به این کمپین را در فضای اینستاگرام مشاهده و رصد کنند.

انتهای پیام/

Go to TOP