- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

هیئت فوتبال سمیرم نیازمند مدیریت قوی

به گزارش سمنا، مسابقات فوتبال همیشه پر از حاشیه های گوناگون و مختلفی بوده اما در ۲ سال اخیر شاهد به اوج رسیدن این حاشیه در هیئت فوتبال شهرستان سمیرم بوده ایم تا جایی که سال گذشته شاهد انصراف تعدادی از تیم ها بودیم و در فینال امسال جشن قهرمانی مسابقات همراه با صحنه های خشونت بار شد.

بدون شک هر برنامه و رویدادی نیازمند مدیریت و برنامه ریزی قوی بوده اما پس از مشکلات فراوان مسابقات فوتبال سمیرم، روز چهارشنبه تنش ها به جایی رسید که برخی جوانان تماشاچی شهر وارد زمین فوتبال شده و صحنه های ناخوشایندی آفریده شد تا بیش از پیش وجود مدیریت قوی را برای این هیئت ورزشی و پرطرفدار گوشزد کند.

سال گذشته نیز برخی حاشیه ها که از چشم و گوش اهالی فوتبال پنهان نماند باعث انصراف بسیاری از تیم ها شد تا بازیکنان از ادامه مسابقات دست کشیدن را شیرین تر از ماندن در این مسابقات بدانند و کار به جایی رسید تا جایی که لیگ ناقص بی سرانجام ماند و به کلافی سردرگم تبدیل شد.

حوادث ناگوار فینال امسال فوتبال دلیلی بر تماس های مکرر شهروندان با خبرنگاران شد و همه از نبود برنامه ریزی دقیق برای چنین بازی حساسی گلایه داشتند و از اتفاقاتی که بین جوانان شهر افتاده بود ابراز تاسف می کردند.

بدون شک با برنامه ریزی و مدیریت قوی می توان از چنین ورزش پرطرفداری و این پتانسیل ها اوقات فراغتی شیرین را رغم زد تا دیگر شاهد نگرانی خانواده ها و وجود صحنه های دلخراش در صحنه های ورزشی نباشیم.

انتهای پیام/