هیئت فوتبال سمیرم نیازمند مدیریت قوی

حوادث های ۲ سال گذشته فوتبال سمیرم آژیر نیاز به یک مدیریت قوی برای این هیئت را بیش از پیش به صدا در آورد.

به گزارش سمنا، مسابقات فوتبال همیشه پر از حاشیه های گوناگون و مختلفی بوده اما در ۲ سال اخیر شاهد به اوج رسیدن این حاشیه در هیئت فوتبال شهرستان سمیرم بوده ایم تا جایی که سال گذشته شاهد انصراف تعدادی از تیم ها بودیم و در فینال امسال جشن قهرمانی مسابقات همراه با صحنه های خشونت بار شد.

بدون شک هر برنامه و رویدادی نیازمند مدیریت و برنامه ریزی قوی بوده اما پس از مشکلات فراوان مسابقات فوتبال سمیرم، روز چهارشنبه تنش ها به جایی رسید که برخی جوانان تماشاچی شهر وارد زمین فوتبال شده و صحنه های ناخوشایندی آفریده شد تا بیش از پیش وجود مدیریت قوی را برای این هیئت ورزشی و پرطرفدار گوشزد کند.

سال گذشته نیز برخی حاشیه ها که از چشم و گوش اهالی فوتبال پنهان نماند باعث انصراف بسیاری از تیم ها شد تا بازیکنان از ادامه مسابقات دست کشیدن را شیرین تر از ماندن در این مسابقات بدانند و کار به جایی رسید تا جایی که لیگ ناقص بی سرانجام ماند و به کلافی سردرگم تبدیل شد.

حوادث ناگوار فینال امسال فوتبال دلیلی بر تماس های مکرر شهروندان با خبرنگاران شد و همه از نبود برنامه ریزی دقیق برای چنین بازی حساسی گلایه داشتند و از اتفاقاتی که بین جوانان شهر افتاده بود ابراز تاسف می کردند.

بدون شک با برنامه ریزی و مدیریت قوی می توان از چنین ورزش پرطرفداری و این پتانسیل ها اوقات فراغتی شیرین را رغم زد تا دیگر شاهد نگرانی خانواده ها و وجود صحنه های دلخراش در صحنه های ورزشی نباشیم.

انتهای پیام/

 

 

Go to TOP