- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

کارگاه نمایش خلاق در روستای فتح آباد برگزار شد

به گزارش خبری سمنا اعضای کارگاه نمایش خلاق انجمن نمایش شهرستان سمیرم با همکاری کتابخانه ی عمومی شهرستان و روستای فتح آباد با حضور در کتابخانه استاد محمد بهمن بیگی کارگاه سه ساعته نمایش خلاق برگزار کردند.

در این کارگاه ، نمایش، بازی، مسابقه و فعالیت هایی از این قبیل با همکاری شرکت کننده ها برگزار شد.

زهرا صادقی مربی کارگاه نمایش خلاق ضمن تشکر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره آموزش و پرورش و کتابخانه ی عمومی شهرستان که امکان برگزاری کارگاه در روستا را فراهم کردند  هم چنین نسبت به کم توجهی به زمینه و شرایط رشد و شکوفایی کودکان و نوجوانان مستعد روستا ابراز تاسف کرد و خواستار برگزاری دوره های سیار پایگاه های آموزشی، هنری و فرهنگی به وسیله ی مسئولان و مربیان شهرستان برای کودکان و نوجوانان روستا شد.

بهادری، مسئول کتابخانه عمومی روستای فتح آباد نیز از کودکان و نوجوانان کارگاه نمایش خلاق شهرستان سمیرم به عنوان نمایندگان مهر و دوستی خواستار ارسال کتاب های کودک و نوجوان و مجموعه کتب کنکوری به عنوان هدیه برای کتابخانه عمومی روستای فتح آباد شد.

بر این اساس کودکان و نوجوانان شهرستان سمیرم می توانند کتاب های خود را جهت هدیه، به کتابخانه ی عمومی شهرستان سمیرم بسپارند تا در نخستین فرصت برای کتابخانه ی روستای فتح آباد ارسال شود.

انتهای پیام/