کارگاه نمایش خلاق در روستای فتح آباد برگزار شد

کارگاه نمایش خلاق بین کودکان روستایی بخش وردشت رفت.

به گزارش خبری سمنا اعضای کارگاه نمایش خلاق انجمن نمایش شهرستان سمیرم با همکاری کتابخانه ی عمومی شهرستان و روستای فتح آباد با حضور در کتابخانه استاد محمد بهمن بیگی کارگاه سه ساعته نمایش خلاق برگزار کردند.

در این کارگاه ، نمایش، بازی، مسابقه و فعالیت هایی از این قبیل با همکاری شرکت کننده ها برگزار شد.

زهرا صادقی مربی کارگاه نمایش خلاق ضمن تشکر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره آموزش و پرورش و کتابخانه ی عمومی شهرستان که امکان برگزاری کارگاه در روستا را فراهم کردند  هم چنین نسبت به کم توجهی به زمینه و شرایط رشد و شکوفایی کودکان و نوجوانان مستعد روستا ابراز تاسف کرد و خواستار برگزاری دوره های سیار پایگاه های آموزشی، هنری و فرهنگی به وسیله ی مسئولان و مربیان شهرستان برای کودکان و نوجوانان روستا شد.

بهادری، مسئول کتابخانه عمومی روستای فتح آباد نیز از کودکان و نوجوانان کارگاه نمایش خلاق شهرستان سمیرم به عنوان نمایندگان مهر و دوستی خواستار ارسال کتاب های کودک و نوجوان و مجموعه کتب کنکوری به عنوان هدیه برای کتابخانه عمومی روستای فتح آباد شد.

بر این اساس کودکان و نوجوانان شهرستان سمیرم می توانند کتاب های خود را جهت هدیه، به کتابخانه ی عمومی شهرستان سمیرم بسپارند تا در نخستین فرصت برای کتابخانه ی روستای فتح آباد ارسال شود.

انتهای پیام/

Go to TOP