- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

هیئات مذهبی همچون سپری در برابر بدخواهان نظام ایستاده است

مرتضی افشاری در نشست هیئات مذهبی شهرستان که با حضور جمعی از مسئولان ادارات و هیئات مذهبی در نماز خانه ناحیه مقاومت بسیج سمیرم برگزار شد با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و همچنین لیالی پر فضیلت قدر گفت:هیئت های مذهبی همواره در طول تاریخ نقش بسزایی در انقلاب داشته اند.

افشاری خادمی و ذاکری اهل بیت را یکی از ارزنده ترین درجات انسان دانست و خاطر نشان کرد: نقش مبارزاتی هیئات مذهبی از سال ۱۳۴۲ تا پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ و همچنین هفت سال از دفاع مقدس و پس از آن در تمام عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و مذهبی قابل ملاحظه و مورد توجه است.

رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان سمیرم افزود: هیئات مذهبی همچون سپری در برابر بدخواهان و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده اند و هرکجا احساس کرده اند که برای حفظ آرمان های نظام باید در میدان حضور پیدا کنند حضوری گسترده و چشم گیر از خود به نمایش گذاشته اند.

وی همچنین با اشاره به اقدام خبیثانه رئیس جمهور فاسد و دیوانه آمریکا که ویژگی های خود را به سپاه پاسداران نسبت داد گفت: در همین موضوع نیز شورای هیئات مذهبی با حضور خود در میدان خود را به عنوان یک پاسدار و سپاهی معرفی و این اقدام زشت آمریکایی ها را محکوم کردند.

افشاری سپاه پاسداران را نهادی مقدس دانست که شالوده آن مزین به آیات کلام الله مجید است و در همین رابطه افزود: لباس مقدسی که تار و پود آن مطهر به خون هزاران هزار شهید است همه هیئتی بوده اند و در مکتب سید الشهدا درس رشادت، شجاعت و ایثار و از خودگذشتگی را آموخته بودند.

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان سمیرم نیز ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان و لیالی پر فضیلت قدر تصریح کرد: برخی افراد بهره اجتماعی دارند اما اخلاق ندارند، برخی اخلاق دارند اما بهره اجتماعی ندارند، برخی دیگر نیز کسانی اند که هیچ کدام از این موارد را نداشته و دسته دیگر کسانی اند که هم بهره اجتماعی دارند و هم اخلاق که این افراد جزء بهترین ها هستند.

سرهنگ هوشنگ نوابی با اشاره به فعالیت های هیئات مذهبی شهرستان افزود: ما هیئت های مذهبی را پایگاه های انقلاب می دانیم که این پایگاه ها پیگاه انقلاب حسینی به حساب می‌آیند.

نوابی خاطر نشان کرد: تفاوت هیئت های مذهبی با برخی مخافل دیگر این است که هیئات مذهبی با شور و شعوری عجین شده اند که بصیرت بخشی می کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم افزود: هیئت ها اردو گاه آماده به حرکت حسینیان است.

وی حضور در هیئت های مذهبی را اعلام بیعت با امام حسین (ع) و اعلام آمادگی برای امام زمان(عج) است.