فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم:

افتتاح اولین کارگاه مجاز سرکه سیب در سمیرم

اولین کارگاه تولید سرکه سیب با مجوز سازمان غذا و دارو افتتاح شد.

به گزارش سمنا، صبح امروز همزمان با روز بسیج سازندگی اولین کارگاه تولید سرکه سیب با مجوز بهداشتی از سازمان غذا و دارو با حضور جمعی از مسئولان افتتاح شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم در حاشیه افتتاح اولین کارگاه مجاز تولید سرکه سیب سمیرم گفت و گو با خبرنگار سمنا با تبریک هفته معلم و عقیدتی سیاسی و حلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: هفته بسیج سازندگی فرصت مناسبی برای تبیین و روشن سازی اهداف این قرارگاه است.

هوشنگ نوابی بسیج سازندگی را یکی از ظرفیت های بسیج در راستای بسترسازی مناسب برای پیشرفت، توسعه و تعالی کشور خواند و گفت: اولین هدف این قرارگاه استفاده از نیرو و نشاط جوانان برای سازندگی کشور است.

وی خاطرنشان کرد: غنی سازی اوقات فراغت جوانان در عرصه کار و تلاش، کمک به دستگاه های دولتی در جهت توسعه سازی معنوی و مادی کشور، اشاعه فرهنگ کار و تلاش با بهره گیری از روحیه و منش بسیجی از دیگر اهداف بسیج سازندگی بوده است.

سرهنگ نوابی کمک به محرومیت زدایی، عمران و آبادانی مناطق مختلف کشور و به خصوص مناطق محروم و روستایی را از اهداف اصلی بسیج سازندگی عنوان کرد و افزود: فعالیت های این قرارگاه فضایی مناسب برای تشکیل و یادگیری فعالیت های گروهی فراهم ساخته است.

وی پرداخت تسهیلات در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی، اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم و انجام فعالیت های فرهنگی، عمرانی، اجتماعی، بهداشتی و … را از فعالیت های این قرارگاه در شهرستان سمیرم عنوان کرد.

نوابی از فعالیت های آموزشی و اجرایی این قرارگاه در شهرستان خبر داد و گفت: تلاش در جهت گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی و کمک به کارگاه های تولیدی زود بازده و حرکت به سوی رونق تولید هدف اصلی این قرارگاه د مناطق محروم است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج از راه اندازی اولین سرکه سیب سمیرم همزمان با روز بسیج سازندگی خبر داد و افزود: با توجه به پتانسیل باغ های سیب سمیرم، تولیدات محصولات از این میوه می تواند رونق تولید و اقتصاد شهرستان را متحول کند.

انتهای پیام/

Go to TOP