جنگ شادی نوروز سمیرم به ایستگاه پایانی خود رسید/ تصویری

جنگ شادی نوروز سمیرم در شب پایانی خود با استقبال کم نظیر هم شهریان مواجه شد تا نشان دهد که هنرمندان سمیرمی نیز می توانند نظر مردم را جلب کنند.

به گزارش تیم چند رسانه ای سمنا، جنگ شادی نوروز سمیرم در شب پایانی خود با استقبال کم نظیر هم شهریان مواجه شد تا نشان دهد که هنرمندان سمیرمی نیز می توانند نظر مردم را جلب کنند.

در این برنامه که با حمایت مجتمع پرهام شهر سمیرم به مدیریت ناصر ستوده برگزار شده سعی گردیده که تمامی افراد از هنرمندان شهرستان باشند تا استعداد های نهفته شهر در این آخر سالی لبخند شادکامی را به لبان همشهریان خود هدیه دهند.

حجت الاعظم قنبری فرد «مجری»، جواد داودی، نرگس رضایی، علی پیرمرادیان، ریحانه رضایی، رضا آقایار، امیر آقایار، متین رشیدی و پدرام محمدی اعضای تیم تئاتر نوروزی این برنامه را تشکیل می‌دهند.

در بخش موسیقی و خوانندگی این برنامه نیز مسعود نادری و بهنام طایی و سینا رشیدی خوانندگان و علی محمدی و علیرضا آصفی نوازندگان خوب شهرستان برای مردم به هنرنمایی می پردازند.

ابوالفضل آصفی نوازنده کیبورد که با هنر نمایی خود فضایی شاد را برای حاضرین ایجاد کرده و همچنین مسلم نوروزی استند آپ کمدین که با اجرای خود شبی خاطره انگیز را برای مردم سمیرم رقم زدند

به گزارش سمنا در مراسم اختتامیه این برنامه که در سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد اسلامی سمیرم بر روی صحنه رفت و به سه نفر از حاضرین در برنامه به قید قرعه از طرف فروشگاه ۷&9 (سِوِن & ناین) جوایز نفیسی اهدا شد.

Go to TOP