رئیس شورای سمیرم خطاب به معاون استاندار اصفهان:

روستای سمیرم ۶۲ سال نام شهر را فقط یدک می کشد

رئیس شورای شهر سمیرم به معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار اصفهان گفت: سمیرم یک روستای بزرگ است و به روستای سمیرم خوش آمدید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سمیرم (سمنا)، محسن آصفی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه شبکه دیجیتال سمیرم خطاب به معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری اصفهان گفت: به روستای بزرگ سمیرم خوش آمدید.
وی افزود: سمیرم یک منطقه است که ۶۲ سال است نام شهر را با خود به یدک می کشد و شهروندان آن از حقوق شهروندی خود محروم بوده و هیچ امکانات شهری را ندیده اند.
آصفی گفت: سمیرم یک منطقه و قطب بزرگ گردشگری است که بدلیل کم توجهی از پتانسیل آن استفاده درستی نشده است و اکنون شهروندان سمیرمی در چاله های خیابان شهر گیر افتاده و به عنوان یک عضو شورای شهر شاهد نارضایتی آنان هسیتم.
وی خاطرنشان کرد: مردمان این قطب گردشگری حتی یک پارک برای استراحت و تفریح نداشته و از کوچکترین نیاز خود محروم بوده و در برابر مسافران و رهگذران به معنای واقعی شرمنده هستند.
رئیس شورای شهر سمیرم گفت: چرا نام شهر را روی جایی گذاشته اید که هیچ امکاناتی، حتی جزئی ترین آن که یک سرویس بهداشتی است، وجود ندارد.
وی تصریح کرد: کمربندی سمیرم هنوز دچار مشکل است و این حق مسلم مردم سمیرم است که شاهد عدم عبور کامیون های بزرگ در شهر خود باشند و آنان حق دارند از مسئولان امنیت جانی و آرامش را طلب کنند.
آصفی افزود: شهرک آبشار بدلیل پاس کاری بین مسئولان دچار نابسامانی است و اکنون شاهد آن هستیم که وضعیت زندگی در این شهرک دور از شأن انسانی است و کوچه پس کوچه های این شهر جز خرابی چیزی را به بیننده نشان نمی دهد.
وی گفت: چون انتخاب مردم هستم مسئولیت سنگینی را بر دوش دارم و نمی دانم درد را به که بگویم و امیدوارم گوش های شنوا بداد مردم محروم و بیچاره این منطقه برسد.

Go to TOP