اختصاصی سمنا

مرغ سبد کالای سمیرم پرواز کرده است

از آغاز توزیع سبد کالا در سمیرم تنها در نیم روز نخست مرغ در سبد کالای شهر سمیرم بوده و در روزه های بعد سبد کالا بدون مرغ توزیع می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سمیرم، صبح امروز در ساختمان فرمانداری شاهد حضور فردی مسن بودیم که از بی نظمی توزیع سبد کالا برای فرماندار گلایه می کرد و می گفت: به زمان ما برای چنین توزیع هایی برنامه ریزی می شد و با انتظامات قوی نمی گذاشتیم به این راحتی حق کسی پایمال شود.

او می گفت: در تلوزیون شنیده که مرغ هم در سبد کالا وجود دارد اما انگار مرغ های سبد کالای سمیرم بال در آورده و پرواز کرده اند تا دست هیچ کس به آنان نرسد.

didarfarmandar
پیرمرد با جدیت به فرماندار گفت: مسئولانی که قصد خدمت به مردم دارند مواظب باشند تا مردم را اینطور آزار و اذیت نکنند و مردم شریف ما اگر چیزی نمی گویند بخاطر شرم و حیا خودشان است زیرا که مردم ما برای نان و برنج هندی انقلاب نکردند.

همین برخورد خبرنگار ما را به طرف محل توزیع سبد کالا کشاند که از دور صف طولانی مردم منتظر در بلوار ابن سینا بچشم می خورد و کمی که نزدیک شدیم نارضایتی های و گلایه هایی که برای هم می کردند کاملا بگوش می رسید.

نارضایتی ها از سرما و صف های طولانی بود و بی برنامگی هایی که عدهای را چند ساعت سرپا نگه داشته بود و آنان که سبد را دریافت کردند بدنبال مرغ آن بودند که انگار از سبد پرواز کرده بود.
یک مرد روستایی که صف طولانی و هوای سرد طاقتش را صلب کرده بود به خبرنگار ما گفت: مردم دارند تاوان گناهی را می دهند که مرتکب نشده اند و اکنون مجبورند بی برنامگی مسئولان مربوطه را تحمل کنند.

مسئول این غرفه توزیع در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: تا جایی که کالا بدستم برسد بین مردم توزیع می کنم اما مشکلات تهیه کالا بخصوص مرغ که سه روزی است انتظارش را می کشیم باعث نارضایتی شده است که امیدواریم هر چه سریع تر این مشکلات رفع شود.

Go to TOP