انقلاب اسلامی به تمامی نقاط دنیا صادر شده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم گفت: امروز انقلاب اسلامی به تمامی تقاط دنیا صادر شده است.

به گزارش خبرنگار سمنا، یادواره شهدای دانشجو سمیرم که با حضور نماینده ولی فقیه سمیرم، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و جمعی از بسیجیان،رئیس و معاون فرهنگی و دانشجویی پیام نور سمیرم، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان و مسئول دفتر نماینده شهرستان سمیرم برگزار شد.

در ابتدای این یادواره رئیس دانشگاه پیام‌نور سمیرم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو اظهار داشت: هرچه از زمان دفاع مقدس فاصله می‌گیریم با تغییر نسل‌ها مواجه هستیم و این اهمیت کار ما را دو چندان می کند لذا بر ماست که بزرگترین ارزش انقلاب اسلامی یعنی دفاع مقدس را پاس بداریم و این حماسه ها را برای نسل امروز بازگو کنیم.

دکتر علی قاسمپور افزود: تکیه و اعتقاد به تفکر بسیجی باعث شده است که کشور ما گردنه‌های سخت را در مسیر خود یکی پس از دیگری بگذراند.

وی هدف از نا آرامی های منطقه ای را تهدید برای ایران خواند و بیان داشت: اگر خاطره شهیدان را مدام تکرار کنیم، انسجام قوی تری را در کشور شاهد خواهیم بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم نیز با اشاره به اهمیت والای انقلاب اسلامی گفت: امروز انقلاب اسلامی به تمامی تقاط دنیا صادر شده است.

سرهنگ هوشنگ نوابی خاطر نشان کرد: به برکت خون شهدا و ایثار مردم انقلاب اسلامی شکل گرفت.

وی با اشاره به نزدیکی بودن ایام دهه فاطمیه افزود: اگر معرفت حسینی و فاطمی در ما نباشد عزاداری و گریه زاری برای آن ها ارزش ندارد.

فرمانده پایگاه بسیج دانشجویی شهرستان سمیرم درا ین همایش گفت: تاریخ پراوج انقلاب اسلامی روزهای درخشانی را در حافظه ملت‌ها به یادگار سپرده که با شنیدن خاطره‌های آن ایام و با فرارسیدن سالروز آن رشادتها، نور افتخار وعزت بر حق مداران متجلّی خواهد شد، که یکی از بزرگترین فصول درخشان ملت مسلمان ایران واقعه هشت سال دفاع جانانه از کیان انقلاب اسلامی است.

وی یادآور شد: در طول عمر با برکت نظام و انقلاب مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی با ایستادگی، صبر و مقاومت جانانه و بهره‌گیری همه‌جانبه از فرهنگ و ارزش‌های ناب دفاع مقدس در مقابل تهدید و ارعاب ابرقدرتهای مستکبر یک گام به عقب ننهاده اند و عزت و اقتدار ایران اسلامی را به تمام دشمنان نشان داده اند.

کاوه تاکید کرد: اکنون در این شرایط وظیفه همه ما این است که پاسدار ارزش های شهدا، ایثارگران و آزادگان هشت سال دفاع مقدس باشیم.

وی با اشاره به اینکه برای استقرار نظام نیاز به فرهنگ جنگ و شهادت طلبی است تصریح کرد: آنچه که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مرعوب کرده، روحیه شهادت طلبی در میان جوانان است که حتی جرئت نزدیکی به مرز های ما را ندارند.

Go to TOP