فرماندار شهرستان سمیرم:

دشمن با اصل نظام و انقلاب دشمنی دارد

فرماندار شهرستان سمیرم گفت: دشمنی دشمن هیچگاه تمام نمی شود و ارتباطی به این دولت و یا دولتی دیگر ندارد.

به گزارش خبرنگار سمنا، محمدرضا عسگریان در مراسم زنگ انقلاب شهرستان سمیرم که در دبیرستان فردوس برگزار شد ضمن گرامیداشت مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی تصریح کرد: همه ما باید آرامش امروزمان را قدر بدانیم که در کمال آرامش در کنار یکدیگر نشسته‌ایم و جشن ۴۰ سالگی انقلاب را برگزار کرده ایم.

وی با تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س) و همزمانی آن با ایام الله دهه فجر خاطر نشان کرد:انشاءالله قدردان خون شهدایی باشیم که در راه ایجاد آرامش خون خود را داده اند.

فرماندار شهرستان سمیرم خاطر نشان کرد: دشمنی آمریکا هیچگاه تمام نمی شود و ارتباطی به این دولت و یا دولتی دیگر ندارد.

وی دشمنی آن‌ها را با اصل نظام عنوان کرد و متذکر شد: مطمعا باشید تا زمانی که شعار انقلاب ما همین باشد دشمن با اصل نظام و انقلاب ما دشمنی خود را ادامه خواهد داد.

عسگریان جنگ نظامی، اقتصادی و فرهنگی را از نمونه های مختلف دشمنی خارجی ها با این ملت دانست و افزود: در حال حاظر نیز علی رغم تلاش دولت مردان ما برای نشستن بر سر میز مذاکره آمریکایی ها به صورت یک طرفه از سر میز مذاکر برخواسته و به دشمنی خود ادامه داد.

فرماندار شهرستان سمیرم در ادامه صحبت های خود افزود: ملت همیشه در صحنه ما نمی گذارند دشمنان کاری از پیش ببرند.

وی متذکر شد:حواسمان باشد که در زمین دشمن بازی نکنیم و باعث رسیدن آن‌ها به اهدافشان بشوند.

امام جمعه شهرستان سمیرم در این مراسم با اشاره به بینظیری ایران در منطقه افزود: ایران نباید جایگاه ظلم و ستم باشد و باید از خود استقلال داشته باشد.

حجت الایلام سیف الله دهقانی افزود: فریاد آزادی امام برای مقابله با ظلم و ستم آمریکایی ها به گوش جامعه رسید که ایران نباید زیر سلطه آمریکا باشد.

دهقانی در همین رابطه افزود: عده ای در همان سال ۴۲ پاسخ امام را دادند و با تحمل سختی ها و تبعیدبه صورت شبانه روز مبارزه کردند که این موضوع باعث شد بصیرت مردم حفظ و افزایش یابد.

وی حضور مردم در صحنه و اعتراضات آنها را مهم دانست و گفت: در دی ماه فساد از ایران فرار کرده و امام راحل به ایران بازگشتند.

به گزارش سمنا در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان شهرستان سمیرم برگزار شد زنگ انقلاب نواخته شد.

Go to TOP