اختتامیه کنسرت چکاوک در سمیرم/ سناریو کمبود جا هنوز ادامه دارد

گروه هنر چکاوک با بیش از ۵۰ هنرجو در رده های سنی مختلف و همچنین مددجو های توان بخشی امید شهرستان سمیرم امشب در اختتامیه این برنامه با اجرای زیبای خود پذیرای همشهریان خود بودند.

به گزارش گروه چند رسانه ای سمنا، گروه هنر چکاوک با بیش از ۵۰ هنرجو در رده های سنی مختلف و همچنین مددجو های توان بخشی امید شهرستان سمیرم امشب در اختتامیه این برنامه با اجرای زیبای خود پذیرای همشهریان خود بودند.

نادری رئیس اداره ارشاد شهرستان سمیرم در این برنامه ضمن تقدیر از این حرکت زیبا و همچنین استقبال کم نظیر همشهریان از این برنامه گفت: متاسفانه این سالن برای اجرای چنین برنامه هایی کوچ بوده و با کمبود جا مواجه هستیم.

رئیس اداره ارشاد سمیرم با اشاره به ساخت سالن آمفی تئاتر و سینامی شهرستان در بخش دیگری از شهر خاطر نشان کرد: متاسفانه نبود بودجه و عدم تامین مالی برای تکمیل این محل ساخت و آماده سازی این سالن را به تاخیر انداخته است که امید واریم هرچه سریع تر بتانیم این سالختمان را تکمیل کنیم.

به گزارش سمنا این کنسرت که استقبال کم نظیر همشهریان رو به رو شده بود باری دیگر کمبود فضا و عدم وجود سالن مناسبی برای برگزاری این قبیل برنامه ها در شهرستان را آشکار ساخت تا شاید اینبار کسی به فریاد بی‌زبان هنر سمیرم برسد و دست هنرمندان شهر را بگیرد.

انتهای پیام/ ق

  1. مرتضی گفت:

    بسیار عالی،، خیلی خیلی خوشحالم از اینکه نسل موسیقی سمیرم به همت استادانی همچون استاد صادقی رشد عالی ومسیری زیبا رو پیش رو داره، با آرزوی موفقیت روز افزون برای تمامی هنرمندان و هنرجویان شهرمون،باعث افتخارشهرمون هستید.یا علی

Go to TOP