برگزاری جشن روز دانشجو در دانشگاه پیام نور سمیرم/ تصاویر

مراسم روز دانشجو در دانشگاه پیام نور سمیرم با حضور معاون مالی دانشگاه های پیام نور کشور دکتر علیزاده و رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان دکتر یوسفیاندر جمع دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش گروه چند رسانه ای سمنا، تصاویر مراسم روز دانشجو در دانشگاه پیام نور سمیرم با حضور معاون مالی دانشگاه های پیام نور کشور دکتر علیزاده و رئیس دانشگاه پیامنور استان اصفهان دکتر یوسفیان و همچنین نماینده مردم شریف شهرستان سمیرم دکتر سلیمی و فرماندار جوان شهرستان سمیرم دکتر عسگریان و ریاست دانشگاه پیام نور سمیرم  در جمع دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.

جشن دانشجویی دانشگاه پیام نور با اجرای مسابقات دانشجویی، تئاتر و همچنین تجلیل از دانشجویان برتر رشته های مختلف و فعالان فرهنگی،هنری و ورزشی دانشگاه اجرا شد.

در این همایش دانشجویان سوالات و مشکلات دانشگاه خود را با این مسئولان کشوری و استانی مطرح کرده و در جلسه ای پرسش و پاسخ با نماینده را انجام دادند.

به گزارش سمنا، نماینده شهرستان سمیرم برخلاف بسیاری از نماینده های پیشین و همچنین نمایندگان کنونی شهرستان های دیگر امسال نیز برای دومین بار دعوت دانشجویان را پذیرفت و در جلسه ای به سوالات و شبهات دانشجویان دانشگاه های پیان نور و آزاد پاسخ داد و پیشنهادات و انتقادات آن ها را شنید.

 

  1. پدرام گفت:

    خوب عزیز من اون نمایندگان پیشین سوادشون در حد این استاد سلیمی نبود ایشون از علی مطهری هم باسواد تر و حرف بزن تر هستند و تازه دستیارانی همچون استاد ستوده و محمد سامی هم دارند که مزید بر علت هست .. خدا حفظشون کنه و دو سه دور دیگه هم نماینده سمیرم باشند

Go to TOP