اجرای مانور زلزله در شهر حنا+ تصاویر

مانورهای آموزشی در مدارس موجب آمادگی و انسجام بیشتر دستگاه‌های امدادرسان در مقابل حوادث احتمالی خواهد شد و دانش آموزان نکات ایمنی مورد نیاز را برای نجات جان خود فراخواهند گرفت.

به گزارش سمنا، محمد نادری صبح امروز در حاشیه برگزاری مانور زلزله و ایمنی دانش آموزان در دبیرستان شهید شهبازی شهر حنا اظهار داشت:  این مانور همانند سال های گذشته و همزمان با سراسر کشور در شهرستان سمیرم برگزار شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سمیرم با بیان اینکه دانش آموزان، در محیط مدرسه و منزل از جمله گروه‌هایی هستند که همواره در معرض خطرات ناشی از زلزله قرار دارند گفت: ارائه آموزش و ارتقاء مهارت‌های فردی و جمعی، واکنش صحیح و سریع در مقابل زلزله و استفاده کاربردی و عملی از آموخته های نظری دانش آموزان از جمله اهداف برگزاری مانور زلزله در مدارس است.

وی محور اصلی این مانور را «ایمنی و پناه گیری اضطراری» عنوان کرد و دامه داد: مانور زلزله امسال با همکاری ارگان های شهرستان سمیرم برگزار شده است.

نادری خاطرنشان کرد:مانورهای آموزشی در مدارس موجب آمادگی و انسجام بیشتر دستگاه‌های امدادرسان در مقابل حوادث احتمالی خواهد شد و دانش آموزان نکات ایمنی مورد نیاز را برای نجات جان خود فراخواهند گرفت.

Go to TOP