برپایی پنجمین المپیاد درون مدرسه ای در سمیرم/ تصاویر

برگزاری پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای مدرسه شهدای وردشت و استاد شهریار وردشت سمیرم با حضور مسئولان اداره آموزش و پرورش، دهیاران، بخشدار منطقه و جمعی از فرهنگیان در قالب چندین رشته از جمله والییبال، دو و میدانی، هندبال، بومی محلی، بدمینتون و تنیس روی میز

به گزارش خبرنگار سمنا، پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای مدرسه شهدای وردشت   واستاد شهریار وردشت سمیرم با حضور مسئولان اداره آموزش و پرورش، دهیاران، بخشدار منطقه و جمعی از فرهنگیان در قالب چندین رشته از جمله والییبال، دو و میدانی، هندبال، بومی محلی، بدمینتون و تنیس روی میز در بین دانش آموزان این مدرسه برگزار شد.

قمر نادری در این آیین تصریح کرد: در این طرح نقش مدیران، اولیاء آموزشگاه و معلم ورزش بیشتر برجسته می شود و استفاده بهتری از فضا و امکانات مدرسه صورت می گیرد.
مدیر مدرسه شهدای وردشت اظهار کرد: مشارکت دانش آموزان بخش مهم این طرح است و در واقع خود دانش آموزان این طرح را هدایت می کنند.

در این مراسم حبیب الله قاسمی معاون اداره آموزش و پرورش سمیرم با اشاره به اهمیت ورزش در تندرستی و تقویت یادگیری گفت: هدف از برگزاری این المپیاد شناسایی استعداد های نهفته و استفاده از آنها در رقابت های ورزشی در سطوح بالاتر می باشد.

وی خاطر نشان کرد: شعار المپیاد دانش آموزی تحصیل، تذهیب و ورزش می باشد که با سرمشق قرار دادن آن می‌توان دانش آموزانی چند بعدی تربیت کرد.

قاسمی گفت: انسانی را می توان ورزشکار خطاب کرد که اهل سخاوت، بخشش و گذشت باشد.

معاون اداره آموزش و پرورش سمیرم در این مراسم با اشاره به نفوذ روز افزون دنیای مجازی در میان دانش آموزن عنوان کرد: افزایش تحرک در بین دانش آموزان از فعالیت های مهم آموزش پرورش در بین دانش آموزان برای مقابله با خطرات روز افزون فضای مجازی می باشد

Go to TOP