آغاز ثبت نام طرح فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سمیرم

رئیس دانشگاه پیام نور سمیرم از آغاز ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سمیرم در دو رشته علوم تربیتی و علوم ارتباطات خبر داد.

رئیس دانشگاه پیام نور سمیرم در گفت و گو با خبرنگار سمیرم خبر با اشاره به آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سمیرم گفت: کلیه داوطلبان می توانند جهت ثبت نام با مراجعه به سایت sanjesh.org پس از مطالعه دفترچه راهنمای آزمون نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

علی قاسمپور در همین رابطه تصریح کرد: دانشگاه پیام نور مرکز سمیرم در دو رشته، علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی درسی و علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری دانشجو می پذیرد.

قاسمپور زمان دریافت کارت ورود به جلسه را ۲۱ و ۲۲ آذر ماه سال جاری اعلام کرد و متذکر شد: آزمون کارشناسی ارشد نوبت نوزدهم (پذیرش بهمن ماه) در ۲۳ آذر ماه برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: متقاضیان باید تا حداکثر ۳۰ بهمن ماه ۹۷ موفق به اخذ مدرک کارشناسی خود شده باشند.

رئیس دانشگاه پیام نور همچنین در رابطه با مرحله تکمیل ظرفیت بدون آزمون دوره کارشناسی این دانشگاه نیز این گونه گفت: در این مرحله از پذیرش، پذیرش صرفا بر اساس اعمال سوابق تحصیلی متقاضیان بوده و برای تمامی علاقه مندان به تحصیل در این مقطع اعم از افرادی که در کنکور شرکت کرده اند یا نه قابل انتخاب می باشد.

قاسمپور متذکر شد: متقاضیان از یکشنبه ۲۲ مهر لغایت ۱۵ آبان ماه با همراه داشتن مدارک لازم میتوانند جهت ثبت نام به دانشگاه پیام نور سمیرم مراجعه نمایند.

Go to TOP