سبد کالا دور از دسترس نیازمندان

سبد کالا حمایتی دولت دور از دست نیازمندان و برخی از قشر های ضعیف قرار گرفت تا حسرت کوچکترین چیز را نیز در چشمانشان شاهد باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سمنا، توزیع سبد های کالا از فردا، یکشنبه شروع خواهد شد و بازهم جای بسیاری از سوالات را در ذهن ها باقی می گذارد.
برای اطلاع از وضعیت دریافت سبد کالای حمایتی دولت می توانید از روش های زیر استفاده کنید:
ارسال کدملی به شماره ۵۰۰۰۴۹۹ (به دلیل ترافیک بسیار زیاد پاسخ خود را چند ساعت بعد شاید دریافت کنید.)
شماره گیری #۷۹۹*  و وارد کردن کد ملی ( با این روش به دلیل استفاده از سیستم USSD پاسخ بلافاصله به نمایش در می آید.)
مراجعه به سامانه اطلاع رسانی سبد کالا به آدرس:www.yaranehkala.ir
اما چیزی که بیش از هر چیز دیگر ذهن همشهریان و حتی هموطنان من را به خود مشغول کرده آن است که این طرح تا چه حد کارشناسی شده و با چه هدفی اجرا می شود و پس از اجرا چه خواهد شد.
امروز شاهد آن هستیم که سبد حمایتی که برای رفاه مردم توزیع می شود در دستان برخی قرار می گیرد که در طبقه متوسط جامعه قرار داشته و اقشاری از طبقه های پایین و حتی خیلی ضعیف جا مانده اند.
شهر ما همانطور که در خبرهای قبلی نیز گفته شد بدلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی دچار مشکل بزرگ بیکاری فصلی است و این کارگران فصلی که تنها باید با کار در کمتر از نیمی از سال تمام سال را سر کنند و وضعیت ضعیف معیشتی دغدغه و مشکل اصلی آنان است از سبد کالا جا مانده اند و در دید کارشناسان و دولت مردان جا نگرفته اند.
اینکه شهروندان سمیرمی بعد از محرومیت از بسیاری از زیرساخت ها و امکانات اکنون از کوچکترین چیز نیز بی بهره ماندند جای سوال دارد و امیدواریم در گام های بعدی شاهد رسیدگی به مردمی باشیم که جز نعمت خدادادی از همه چیز فقط حسرتش را دارا می باشند.

Go to TOP