قهرمانی سمیرم در هاکی منطقه یک کشور

تیم سمیرم به عنوان نماینده استان اصفهان با غلبه بر حریفان خود در سه بخش هاکی۲، هاکی۳ و مینی هاکی به مقام نخست دست پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، جشنواره کشوری فرهنگی، ورزشی مستعدین هاکی آقایان منطقه ۱، در شهرستان سمیرم با حضور بیش از ۱۰۰ هاکی باز برگزار شد.

رئیس هیئت هاکی استان اصفهان با اشاره به اهمیت برگزاری این مسابقات برای هاکی بازان تصریح کرد: رشته هاکی با توجه به جامعیت آن در تمامی سنین یکی از رشته های مفرح برای ورزشکاران به شمار می آید که خوشبختانه مورد توجه قرار گرفته است.

حمید جمالی با اشاره به سطح بالای برگزار مسابقات در شهرستان سمیرم گفت: این دوره از مسابقات که برای اولین بار به این سبک برگزار می شود به صورت منطقه ای بوده که امسال ۵ تیم از استان های تهران، فارس، خوزستان، کهکیلویه و بویر احمد و تیم سمیرم به عنوان نماینده اصفهان در منطقه ۱ کشور با هم به رقابت می پردازند.

جمالی همچنین خاطر نشان کرد: توان بالای هاکی بازان سمیرمی حتی در سنین پایین امیدوار کننده بوده و به همین دلیل تیم سمیرم در این مسابقات به عنوان تیم اصفهان شرکت کردند.

در پایان این دوره از مسابقات در رشته مینی هاکی اصفهان اول، فارس دوم، کهکیلویه و بویراحمد سوم و خوزستان چهارم، در رشته هاکی ۲ تیم اصفهان اول، تهران دوم، کهکیلویه و بویراحمد سوم و فارس چهارم و
در رشته هاکی ۳ تیم اصفهان اول، کهکیلویه و بویراحمد دوم، خوزستان سوم و فارس چهارم شدند.

به گزارش سمنا تیم شهرستان سمیرم به عنوان نماینده استان اصفهان، در این رقابت ها با نتیجه های هفت بر صفر، چهار بر یک و ۲ بر صفر بر رغیبان خود غلبه کرد.

Go to TOP