پذیرش بدون کنکور در دانشگاه آزاد سمیرم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سمیرم از پذیرش بدون کنکور این واحد دانشگاهی جهت نیمسال اول تحصیلی ۹۷- ۹۸ خبر داد.

روح اله رشیدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا اظهار کرد :‌ این واحد دانشگاهی با در اختیار داشتن فضای آموزشی و امکانات مناسب آماده پذیرش علاقه‌مندان در رشته‌های تحصیلی مقاطع کاردانی،کارشناسی و کارشناسی ارشد همراه با تمهیدات لازم برای مشاوره تحصیلی و ثبت‌نام آنان در محل واحد است.

رشیدی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمیرم با داشتن ظرفیت‌های علمی و سخت‌افزاری در خدمت مردم بوده و توانسته با راه‌اندازی رشته‌های مختلف از کاردانی تا کارشناسی ارشد افتخارات زیادی در زمینه‌های مختلف علمی، فرهنگی و پژوهشی کسب کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمیرم افزود: این واحد دانشگاهی با داشتن ۲۳ رشته در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کار‌شناسی ارشد رسالت خود را در تربیت فرزندان این منطقه ایفا می‌کند و با توجه به ظرفیت‌های بالقوه، اخذ مجوز‌های لازم برای ایجاد دانشکده علوم پزشکی، رشته‌های بهداشت عمومی، مددکاری اجتماعی و پرستاری در حال اقدام است.

وی اعلام کرد: رشته‌های فنی و مهندسی مانند مهندسی شهرسازی، مهندسی معماری، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع و مهندسی کامپیوتر نرم‌افزار در کنار رشته‌ حسابداری از رشته‌های کاربردی و موردنیاز جامعه بوده و فارغ‌التحصیلان این رشته‌ها نقش مهمی در پیشرفت و توسعه جامعه خواهد داشت.

وی همچنین از پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون در رشته‌های برنامه‌ریزی شهری، طراحی شهری، مهندسی معماری و مهندسی برق خبر داد.

دکتر رشیدی همچنان از ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه، تسهیلات صندوق رفاه دانشجویی، تقسیط شهریه، سرویس رایگان ایاب و ذهاب، خوابگاه دانشجویی و تخفیف شهریه تا ۵۰ درصد در این واحد دانشگاهی خبر داد.

وی گفت : همه باید در توسعه و پیشرفت این دانشگاه سهیم شوند و ما دانشگاهیان به‌عنوان متولیان فرهنگی و علمی، خودمان را از مردم جدا نمی‌دانیم و مردم نیز باید نقطه پرگار این مجموعه عظیم علمی باشند؛ زیرا دانشگاه آزاد اسلامی متعلق به منطقه، شهرستان و مردم بوده و تحصیل فرزندان این منطقه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمیرم باعث اطمینان خانواده‌ها و کاهش هزینه تحصیل آنان و نیز موجب توسعه شهرستان و دانشگاه خواهد بود.

به گزارش سمنا، ثبت‌نام در هر یک از این رشته‌ها از طریق سامانه ثبت‌نام دانشگاه آزاد اسلامی به آدرسwww.azmoon.org انجام‌پذیر خواهد بود که برای رفاه حال متقاضیان امکانات ثبت‌نام اینترنتی در محل واحد فراهم و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به واحد سمیرم پس از بهره‌مندی از راهنمایی و مشاوره تحصیلی رایگان نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

انتهای پیام/

Go to TOP