مدیر مرکز مشاوره و انتخاب رشته سمیرم:

کنکوری‌ها برای انتخاب رشته به مراکز تائید شده مراجعه کنند

مدیر مرکز انتخاب رشته سمیرم گفت: کنکوری‌ها برای انتخاب رشته آزمون سراسری خود تنها به مراکز مورد تائید آموزش‌وپرورش مراجعه کنند.

رضیه پیرمرادیان در سرکشی رئیس اداره آموزش و پرورش و خبرنگاران از مرکز انتخاب رشته شهرستان در گفت‌وگو با خبرنگار سمیرم خبر گفت: متأسفانه شاهد فعالیت افرادی هستیم که در گوشه و کنار شهرستان در حال انتخاب رشته برای کنکوری‌ها هستند.

پیرمرادیان با اشاره به این موضوع که قوانین و موضوعات جدیدی در بحث انتخاب رشته گنجانده‌شده است تأکید کرد: کنکوری‌های شهرستان برای انتخاب رشته از مراجعه به پایگاه‌های غیررسمی خودداری کنند تا متضرر نشوند.

مدیر مرکز انتخاب رشته سمیرم در همین رابطه تصریح کرد: پایگاه انتخاب رشته شهرستان سمیرم همه‌روزه تا ۲۵ مردادماه در دو نوبت‌کاری صبح‌ها از ساعت ۸ الی۱۳ و عصرها ۱۵ الی ۲۰ به کنکوری‌های عزیز در مدرسه شهید اسکندری شهرستان سمیرم خدمات ارائه می‌دهد.

وی با اشاره به کاهش ۶۰ درصدی سهمیه کنکوری‌ها برای سال دوم متذکر شد: دانش‌آموزانی که قصد دارند برای سال دوم کنکور بدهند به ظرفیت رشته موردنظر خود در شال دوم توجه داشته باشند.

وی با اشاره به تغییر برخی از قوانین انتخاب رشته در کنکور سراسری متذکر شد: کنکوری‌ها به پایگاه‌ها و مراکز معتبر فعال در شهرستان مراجعه کنند و از افراد متخصص و مجرب برای انتخاب رشته کمک بگیرند.

به گزارش سمنا روزانه بالغ‌بر ۲۰ مراجع در این مرکز برای انتخاب رشته و دریافته مشاوره مراجعه می‌کنند.

انتهای پیام/ق

Go to TOP