نماینده سمیرم در مجلس:

تیم اقتصادی دولت خودشان را گم کرده اند/ قول می دهند اما عمل در کار نیست

نماینده سمیرم و عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس دهم معتقد است: تیم اقتصادی دولت دوازدهم خودشان را گم کرده اند و قول هایی هم که می دهند فقط در حد حرف و شعار است.

اصغر سلیمی در گفتگو با خبرنگار سمیرم خبر اظهار کرد: امروز شاهد بی برنامگی و بی نظمی های زیادی هستیم که نسبت دادن همه به خارجی ها را قبول نداریم.
وی خاطر نشان کرد: بخش اعظم این مشکلات امروز ناشی از آشفتگی اقتصادی دولتی هاست که گاهی به نمایندگام مردم هو قول هایی می دهند اما خبری از عمل و اجرا نیست و مشخص است که کار کارشناسی و بنیادین صورت نمی گیرد.
این نماینده مجلس ادامه داد: دولت با وجود شعارهایی که داد فراجناجی نیست و از توان نخبگان و فرهیختگان و صاحب نظران بهره ای نمی برد و راه خودش راه می رود.
نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم افزود: امید مردم به نمایندگان آنها در خانه ملت است و اگر استیضاحی می شود یا مطالبه ای داریم تنها برای همان مردمی است که ما را بعنوان وکیل به مجلس فرستاده اند.
دکتر سلیمی با یادآوری توان و اقتدار نظامی و موشکی نظام اسلامی بیان کرد: چگونه است که در این بخش ترقی و پیشرفت کرده ایم اما در اقتصاد و کشاورزی روز به روز عقب تر رفته ایم یا در جا زده ایم.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس همت و تلاش جهادی و بسیجی را راهکار برون رفت از مشکلات امروز برشمرد و گفت: اگر می خواهیم از مشکلات و معضلات دامن گیر امروز رها شویم باید خودمان را باور داشته باشیم و با روحیه جهادی کار کنیم.
نماینده سمیرم بار دیگر با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور بی برنامه و رها شده است از دولت خواست با عمل به وعده ها و کار شبانه روزی وضعیت اقتصادی کشور را سر و سامان دهد.

  1. مرتضی گفت:

    متاسفانه در بره زمانی الان فقط این تیم اقتصادی دولت نیست که خودش و گم کرده بلکه تمام نماینده هائی هم که به نیابت از مردم رفتن مجلس کار خاصی انجام نمیدن و تحرکی ندارن،نمایندگان دولت و مقصر میدونن ،دولت هم آمریکا رو مقصر میدونه و همینطورغیره…حالا کی تو نظام اداری این مملکت باید کار کنه معلوم نیست!!

    • سلام گفت:

      سلام احسنت به نظر شما البته من نمیدانم چرا نمایندگان سمیرم سال اخر نمایندگیشان یادشان میافتد خودشان را با مصاحبه نشان دهند وکار گروه ملاقات بامردم را سال اخر برگزار میکنند؟؟؟

Go to TOP