- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

تیم اقتصادی دولت خودشان را گم کرده اند/ قول می دهند اما عمل در کار نیست

اصغر سلیمی در گفتگو با خبرنگار سمیرم خبر اظهار کرد: امروز شاهد بی برنامگی و بی نظمی های زیادی هستیم که نسبت دادن همه به خارجی ها را قبول نداریم.
وی خاطر نشان کرد: بخش اعظم این مشکلات امروز ناشی از آشفتگی اقتصادی دولتی هاست که گاهی به نمایندگام مردم هو قول هایی می دهند اما خبری از عمل و اجرا نیست و مشخص است که کار کارشناسی و بنیادین صورت نمی گیرد.
این نماینده مجلس ادامه داد: دولت با وجود شعارهایی که داد فراجناجی نیست و از توان نخبگان و فرهیختگان و صاحب نظران بهره ای نمی برد و راه خودش راه می رود.
نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم افزود: امید مردم به نمایندگان آنها در خانه ملت است و اگر استیضاحی می شود یا مطالبه ای داریم تنها برای همان مردمی است که ما را بعنوان وکیل به مجلس فرستاده اند.
دکتر سلیمی با یادآوری توان و اقتدار نظامی و موشکی نظام اسلامی بیان کرد: چگونه است که در این بخش ترقی و پیشرفت کرده ایم اما در اقتصاد و کشاورزی روز به روز عقب تر رفته ایم یا در جا زده ایم.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس همت و تلاش جهادی و بسیجی را راهکار برون رفت از مشکلات امروز برشمرد و گفت: اگر می خواهیم از مشکلات و معضلات دامن گیر امروز رها شویم باید خودمان را باور داشته باشیم و با روحیه جهادی کار کنیم.
نماینده سمیرم بار دیگر با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور بی برنامه و رها شده است از دولت خواست با عمل به وعده ها و کار شبانه روزی وضعیت اقتصادی کشور را سر و سامان دهد.