نماینده شهرستان سمیرم در مجلس شورای اسلامی:

مدرسه سازی یکی از وظایف اصلی دولت است

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: مدرسه سازی یکی از وظایف اصلی دولت به شمار می رود که متاسفانه بحث مالی مانع انجام این کار شده است.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر از شهرستان سمیرم، اصغر سلیمی در دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسا یار شهرستان سمیرم که با حضور جمعی ازخیرین شهرستان و استان اصفهان در مدرسه شهدای کوی ماندگار سمیرم برگزار شد با اشاره به محرومیت شهرستان سمیرم گفت: شهرستان سمیرم چوب نام استان اصفهان را خورده و هرکجا به دنبال دریافت بودجه برای این شهرستان هستیم نام اصفهان بر روی آن سنگینی می کند.

نماینده شهرستان سمیرم در مجلس شورای اسلامی در همین رابطه خاطر نشان کرد: سمیرم کم توسعه یافته ترین شهرستان استان اصفهان بوده و برای بهبود این وضعیت به دنبال کار های زیر ساختی هستیم که در بحث مدرسه سازی با بنیاد قلم چی، بنیاد برکت و وزیر آموزش و پرورش صحبت های امیدوار کننده ای داشته ایم.

وی با اشاره به حضور خیرین مدرسه ساز و بنیاد برکت در شهرستان سمیرم افزود: خوشبختانه حرکت خوبی برای بهبود وضعیت مدارس در شهرستان سمیرم شروع شده که در سال گذشته شاهد بودیم ۱۴ مدرسه نفت سوز درسطح شهرستان مجهر به سیستم گرمایشی گاز سوز شدند.

وی با اشاره به وظایف دولت در بخش مدرسه سازی متذکر شد: مدرسه سازی یکی از وظایف اصلی دولت به شمار می رود که متاسفانه بحث مالی مانع انجام این کار شده است.

سلیمی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اهمیت حضور خیرین در جامعه افزود: خیرین مدرسه ساز همانگونه که تاکنون در صحنه حضور داشته اند باید در این عرصه به فعالیت خود ادامه دهند تا الگویی مناسب برای جامعه باشند.

به گزارش سمنا در این مراسم یکی از خیرین مدرسه ساز سمیرمی برای احداث یک مدرسه در سطح شهرستان اعلام آمادگی کرد.

 

 

 

Go to TOP