کشف پرنده ۲۰۰ میلیونی توسط پلیس سمیرم+عکس

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از کشف یک قطعه پرنده کمیاب شاهین توسط مامورین ایست بازرسی خبر داد

سرهنگ سهراب قرقانی در گفت و گو با خبرنگار سمنا گفت: مامورین ایست و بازرسی شهید رئیسیان در حین بازرسی خودروهای مسیر منتهی به مرکز استان به یک دستگاه سواری پراید مشکوک و خودرو را متوقف نمودند.

رئیس پلیس سمیرم درا ین رابطه افزود: در بازرسی دقیق از خودرو تعداد یک قطعه پرنده کمیاب شاهین به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال کشف و در این رابطه یک نفر نیز دستگیر نمودند.

این مقام انتظامی در پایان خبر خاطر نشان کرد: پرنده مکشوفه تحویل محیط زیست شده است.

کشف محموله لوازم خانگی قاچاق

سرهنگ قرقانی همچنین از کشف یک محموله قاچاق لوازم خانگی در ایست و بازرسی منطقه وردشت خبر داد و گفت: مامورین پاسگاه انتظامی وردشت در حین گشت زنی به دودستگاه خودروی سواری پراید و ال۹۰ مشکوک و خودرو ها را متوقف نمودند.

رئیس پلیس سمیرم در تکمیل خبر افزود: در بازرسی دقیق از خودروها تعداد ۴ دستگاه ماشین لباسشویی و یک دستگاه ماشین ظرفشویی کشف و در این رابطه دو نفر را بازداشت شدند.

این مقام انتظامی در پایان خبر خاطر نشان کرد: ضمن اینکه خودروها به پارکینگ منتقل شده و رانندگان خودرو جهت برخورد قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

وی در پایان متذکر شد با قاطعیت تمام با قاچاقچیان کالا برخورد نموده و از شهروندان درخواست نمود که در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را با تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Go to TOP