تربیت فرزندان همپای با فرهنگ اجتماعی یک اصل مهم است

مشاور اجتماعی شهرستان سمیرم گفت: باید توجه داشته باشیم فرزندان خود را بنا به فرهنگ و موقعیت اجتماعی و خانوادگی خود همپای با آن تربیت‌کرد.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر از شهرستان سمیرم، برنامه آموزش تربیت جنسی کودکان در روستای فتح‌آباد باهمت حوزه بسیج خواهران الزهرا و با حضور جمعی از مادران این منطقه برگزار شد.

مینا(زهرا) اسدی مشاور اجتماعی شهرستان سمیرم با اشاره به اهمیت آموزش تربیت جنسی کودکان اظهار کرد: تربیت جنسی کودک، لازمه تربیت اخلاقی او بوده والدین خصوصاً مادران باید در حیطه تربیت جنسی کودک تلاش‌های بسیاری انجام دهند.

وی با اشاره به انجام این فعالیت در دوره‌های سنی متفاوت خاطرنشان کرد: این امر مهم در سنین مختلف متفاوت خواهد بود و در پاسخگویی به فرزندان باید حد تعادل را رعایت و از افراط وتفریط باید دوری کرد.

اسدی فرهنگ اجتماعی مناطق مختلف را در این رابطه مؤثر دانست و تصریح کرد: باید توجه داشته باشیم فرزندان خود را بنا به فرهنگ و موقعیت اجتماعی و خانوادگی خود همپای با آن تربیت‌کرده و هم‌زمان مراقبشان باشیم تا در زندگی دچار آسیب‌ها گوناگون نشوند.

به گزارش سمنا در این کارگاه که با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سمیرم برگزار شد تئاترهای موضوعی-مفهومی مرتبط با موضوع برنامه به نمایش گذاشته شد.

انتهای پیام/ق

Go to TOP