دستبند پلیس سمیرم بر دستان سارق سابقه دار و خرده فروش مواد مخدر

رییس پلیس سمیرم، از دستگیری یک نفر سارق سابقه دار و همچنین یکی از خرده فروشان حرفه ای مواد مخدر، در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سمیرم خبر، سرهنگ دوم سهراب قرقانی گفت: با توجه به افزایش سرقت اماکن خصوصی وتخریب اماکن در باغها و مزارع، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار، کارآگاهان خبره پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: طی تحقیقات گسترده و تعقیب و مراقبتهای نامحسوس پلیسی و بررسی های مستمر صحنه های سرقت، آثار و ادله موجود در صحنه های سرقت، ردپای یکی از سارقان سابقه دار آشکار و با هماهنگی مقام قضایی به پلیس آگاهی منتقل شد.
سرهنگ قرقانی اظهار کرد: سارق با استفاده از خودرو و پلاک سرقتی اقدام به تخریب و سرقت درب باغ ها و مزارع می کرد که با استفاده از ادله برجای مانده وتحقیقات فنی پلیسی چاره ای نیافت و لب به اعتراف گشود و به سرقتهای متعددی که اقدام کرده بود اعتراف کرد.
بر همین اساس، اواخر بهمن ماه سال گذشته نیز فرمانده انتظامی سمیرم از ادامه دستگیری تعدادی از سارقان تجهیزات کشاورزی و کالاهای موجود در باغ ها و مزارع این شهرستان خبر داده بود.
همچنین یک نفر خرده فروش مواد مخدر همراه با اموال مسروقه، ظهر امروز توسط ماموران پلیس سمیرم دستگیر شد.

سرهنگ قرقانی با اعلام این خبر افزود : در تحقیقات پلیس یکی از خرده فروشان مواد مخدر که به صورت حرفه ای در منزل شخصی اقدام به فروش مواد مخدر می کرد طی هماهنگی مواد قضایی توسط مأموران کلانتری مرکز شهرستان دستگیر و برای تحقیقات گسترده به کلانتری منتقل شد.
این مسئول انتظامی افزود: اقلام سرقتی زیادی در منزل این سارق کشف شد که در ازای فروش مواد از معتادان دریافت شده است.
سرهنگ قرقانی از مردم و باغداران خواست هر مورد مشکوکی را بلافاصله به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
انتهای پیام/ الف

Go to TOP