محدودیتی در عرضه اقلام پروتئینی وجود ندارد

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توجه به ذخایر مناسب، محصولات پروتئینی بدون هیچ گونه محدودیتی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سازمان میادین میوه و تره بار توزیع می‌شود.

به گزارش تیم رصد سمنا؛ حمید ورناصری مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام ، با اشاره به اینکه آرامش خوبی بر بازار اقلام پروتئینی در ایام نوروز حاکم بود، اظهار کرد: از ابتدای اسفند عرضه محصولات گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ به شکل گسترده ای شروع شد، به طوریکه در پیک ایام نوروز ۲۰ هزارتن گوشت مرغ، ۱۲ هزارتن تخم مرغ، ۳ هزارتن گوشت قرمز گوساله و ۳ هزار و ۵۰۰ تن گوشت گرم گوسفندی توزیع شد.

وی نرخ هر کیلو گوشت مرغ ۶ هزار و ۲۰۰، هر شانه تخم مرغ دو کیلویی ۱۲ هزار و ۶۰۰، گوشت گوساله منجمد ۲۳ هزار و لاشه گوشت گوسفندی ۳۲ هزار تومان اعلام کرد.

به گفته ورناصری؛ با توجه به ذخایر محصولات پروتئینی و اقدامات خوبی که در زمینه تنظیم بازار و دسترسی به کالاها در نقاط مختلف کشور صورت می گیرد، نوسان خاصی در اقلام پروتئینی نخواهیم داشت.

این مقام مسئول ادامه داد: هم اکنون روزانه مقدار قابل توجهی گوشت گرم گوسفندی در فروشگاه های زنجیره ای برای جلوگیری از نوسان قیمت در بازار توزیع می شود.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با تاکید بر اینکه ذخایر پروتئینی تنظیم بازار امسال تامین است، بیان کرد: این محصولات بدون هیچ گونه محدودیتی در فروشگاه‌های زنجیره ای، سازمان میادین میوه و تره بار و تعاونی های مصرف همه استان ها در حال توزیع است، به طوریکه متقاضیان برای دریافت گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ می توانند به ادارات کل پشتیبانی امور دام مراجعه کنند.

 

 

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

Go to TOP